قاضی آمریکایی، یکی از بنیانگذاران 3AC می تواند به احضاریه پاسخ دهد یا “از شانس استفاده کند”.


قاضی ایالات متحده که ریاست پرونده ورشکستگی Three Arrows Capital را بر عهده دارد، فشار بر کایل دیویس را برای تبعیت از احضاریه صادر شده در ژانویه افزایش داده است.

کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال ورشکسته Three Arrows Capital (3AC)، دستور دارد به احضاریه ای که در ژانویه برای او صادر شده بود، پاسخ دهد، در غیر این صورت در معرض توهین به دادگاه قرار می گیرد.

احضاریه 5 ژانویه از طریق توییتر توسط دادگاه ورشکستگی نیویورک برای دیویس ارسال شد. دستور دادن دیویس اسنادی مانند عبارات اولیه و کلیدهای خصوصی و همچنین ارتباطات شرکت و سایر اسناد مربوط به شرکت را ظرف 14 روز در اختیار مدیران تصفیه 3AC قرار می دهد.

مارتین گلن، قاضی ورشکستگی ایالات متحده در 22 مارس پس از ناتوانی در شنیدن صحبت های دیویس گفت که دیویس ممکن است مطرح شود و ادعاهای مطرح شده توسط انحلال دهندگان 3AC را به چالش بکشد، “یا ممکن است به نظر نرسد که او تا کنون انجام داده است، و صادقانه بگویم، از شانس خود استفاده کند. .

اجبار یک درخواست قانونی است که در آن دادگاه یکی از طرفین را وادار می کند تا برای طرفی که دادخواست ارائه می دهد دلیل و مدرک ارائه دهد.

افرادی که در جریان دادرسی مدنی به دادگاه اهانت می کنند معمولا جریمه می شوند اما می توانند زندانی شوند. هدف از تحقیر مدنی، اجرای اطاعت است، بنابراین ممکن است مجازات ها تا اجرای دستور تشدید شود.

مرتبط با: دو کوون ساعاتی پس از دستگیری توسط دادستان های ایالات متحده با اتهامات کلاهبرداری روبرو می شود

محل اختفای کایل دیویس و سو ژو یکی از بنیانگذاران 3AC در حال حاضر ناشناخته است.

عکسی از او در جدیدترین توییت دیویس در 23 مارس ظاهر می شود. بالیبا این حال، یک توییت از همان روز نشان می دهد که او در کنار سو ژو و یک نفر در بحرین ایستاده است.

سو ژو همچنین در همان روز توییتی را با یک نقطه عطف قابل تشخیص در پس زمینه به اشتراک گذاشت، اما احتمال داد که او در دبی بوده یا اخیراً پیدا شده است.

به گفته وکلای انحلال دهندگان 3AC، دیویس “انتخاب کرد وظایف خود را در قبال سه پیکان نادیده بگیرد.”

در همین حال، جفت 3AC با CoinFLEX همکاری کرده اند تا OPNX را راه اندازی کنند، بازاری که هدف آن امکان داد و ستد ادعاها در پرونده های ورشکستگی شرکت های رمزنگاری است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *