390 میلیون XRP در بورس بزرگ کره در Epic Whale Move ریخته شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول قابل توجه در بازار کریپتو، امروز مبلغ قابل توجهی از 390.87 میلیون توکن XRP به Bithumb، دومین صرافی بزرگ کره جنوبی منتقل شد. این انتقال که توسط Whale Alert فاش شد، شامل حدود 201.1 میلیون دلار XRP بود که از آدرس کیف پول “rDxfh” به آدرس “rrsSU” Bithumb منتقل شد.

بررسی بیشتر تراکنش نشان می دهد که آدرس فرستنده به Bithumb مرتبط است که چهار سال پیش فعال شده است. پس از انتقال، موجودی اسمی 19.99 XRP در آدرس فرستنده باقی می ماند، در حالی که آدرس گیرنده در حال حاضر دارای 553.17 میلیون XRP است.

این حرکت قابل توجه توسط XRP همزمان با تبدیل شدن آن به یکی از سه توکن برتر معامله شده در Bithumb است که 7.44 درصد از کل گردش مالی 941 میلیون دلاری صرافی را تشکیل می دهد. این امر XRP را از نظر حجم معاملات تنها پس از بیت کوین (BTC) و USDT قرار می دهد.

نیم دلار XRP

قابل ذکر است، این معامله در پس زمینه نوسانات اخیر بازار انجام شد، جایی که قیمت XRP قبل از تجربه یک بهبود قابل توجه به 0.4188 دلار سقوط کرد. با افزایش فعالیت سرمایه گذاران کره ای و نقل و انتقالات XRP در مقیاس بزرگ، علاقه زیادی به مشاهده چگونگی توسعه قیمت XRP در روزهای آینده وجود دارد.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

همانطور که فعالان بازار پیامدهای این حرکت مهم توسط XRP را تجزیه و تحلیل می کنند، توجه به تأثیر بالقوه آن بر پویایی بازار و احساسات سرمایه گذار جلب می شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید