374 میلیون Dogecoin به طور ناشناس در میان 17.4٪ سقوط DOGE دست تغییر داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • 374 میلیون DOGE جابجا شد که تقریباً همه در Robinhood دستگیر شدند
  • دوج کوین 19 درصد کاهش داشت

کاراگاه بلاک چین محبوب Whale Alert چندین توییت ارسال کرد تا به اشتراک بگذارد که نهنگ‌های DOGE در 24 ساعت گذشته در انتقال مقادیر زیادی از میم کوین‌ها بسیار فعال شده‌اند.

چند صد میلیون Dogecoin از برنامه تجاری محبوب Robinhood برداشته شد. این در حالی اتفاق افتاد که ارز دیجیتال میم اصلی با سقوط خیره کننده 19 درصدی مواجه بود، بنابراین بسیاری از مفسران پیشنهاد کردند که نهنگ‌های ناشناس در حال خرید این ارز هستند.

374 میلیون DOGE جابجا شد که تقریباً همه در Robinhood دستگیر شدند

Whale Alert سه تراکنش بزرگ با 150,000,000، 100,000,000 و 74,024,901 DOGE را شناسایی کرد. در حالی که دو تکه بزرگ اولیه میم کوین از رابینهود برداشته شد، کمترین مقدار DOGE در اینجا پولی بود که در آن پلتفرم تجاری محبوب سپرده شده بود.

در مجموع، این بخش از 374 میلیون Dogecoin در زمان وقوع این نقل و انتقالات، 55.8 میلیون دلار به عنوان پول فیات ارزش داشت.

به طور کلی، 74 میلیون DOGE منتقل شده به Robinhood یا برای فروش هدف قرار گرفت یا برای ذخیره سازی طولانی مدت به آنجا فرستاده شد. شناخته شده است که این پلتفرم میلیاردها DOGE را به نمایندگی از مشتریان خود نگهداری می کند، و همانطور که اخیرا توسط U.Today گزارش شده است، Mishaboar مشارکت کننده اصلی DOGE در برنامه X اعلام کرد که کیف پول Robinhood 30٪ از کل عرضه در گردش را در اختیار دارد. بزرگترین دارنده تک DOGE در بازار.

دوج کوین 19 درصد کاهش داشت

بین پنجشنبه و جمعه این هفته، بزرگترین سکه میم با تم سگ، DOGE، 19.5٪ کاهش یافت. با این حال، این ارز دیجیتال بعداً دو بار برای بازیابی تلاش کرد و برخی از ضررهای خود را جبران کرد و تا کنون 6.71 درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin در حال تغییر در صرافی بایننس با قیمت 0.1708 دلار است.

سقوط قیمت DOGE به دنبال اصلاحاتی بود که بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، تجربه کرد. در روز جمعه، بیت کوین به طور ناگهانی نزدیک به 7 درصد از ارزش خود را از دست داد و حدود 2500 دلار از دست داد و سپس تا حدی زیان خود را جبران کرد. بیش از 300 میلیون دلار ارزهای دیجیتال در حال انحلال در بازارهای ارزهای دیجیتال ردیابی شدند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید