37 میلیون شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) سرانجام در میان روند نزولی فعلی در بازار گسترده‌تر کریپتو شاهد یک پیشرفت مثبت بود. میزان سوختگی شیبا اینو در 24 ساعت گذشته 529.72 درصد افزایش یافته است. شیبرن.

همچنین مشخص شده است که تقریباً 37.53 میلیون توکن SHIB در این مدت سوزانده شده است. این یک پیشرفت هیجان انگیز برای جامعه شیبا اینو است زیرا منجر به افزایش تعداد توکن های ارسال شده به کیف پول های مرده می شود.

تا کنون، تقریباً 410.7 تریلیون توکن SHIB از عرضه اولیه در گردش سوخته شده است. عرضه فعلی میم کوین 583.3 تریلیون توکن است. سوزاندن مداوم سکه های شیبا اینو حرکتی بسیار صعودی تلقی می شود.

به عنوان مثال، کاهش عرضه در گردش یک سکه باعث کاهش تورم آن می شود. ما به خوبی از این موضوع آگاه هستیم بیت کوین (BTC) عرضه محدود 21 میلیونی دارد. این باعث می شود که آن را به یکی از کاهش دهنده ترین سکه ها تبدیل کند که در نهایت در قیمت BTC منعکس می شود.

اگرچه عرضه شیبا اینو بسیار زیاد است، اما سوزاندن مداوم این توکن ها نیز می تواند تأثیر مثبتی بر قیمت آن داشته باشد. شاید به خوبی بیت کوین نباشد، اما همچنان می تواند SHIB را به یکی از ارزهای رمزنگاری شده در بازار تبدیل کند.

قیمت شیبا اینو چه معنایی دارد؟

در همین حال، قیمت فعلی SHIB هنوز با بازار گسترده‌تر دست و پنجه نرم می‌کند. با توجه به این CoinMarketCapشیبا اینو در حال حاضر با قیمت 0.00001776 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 4.83 درصد کاهش داشته است. ارزش بازار پول سینه همچنین در حال حاضر به 10.47 میلیارد دلار رسیده است که 4.82 درصد کاهش یافته است.

در حالی که افزایش اخیر در نرخ سوختن ممکن است به قیمت SHIB کمکی نکند، انتظار می رود در بلندمدت تاثیر مثبتی داشته باشد. این بخشی از یک تلاش بزرگتر برای ارسال 37.53 میلیون توکن به کیف پول های مرده است. این باید یک فرآیند مداوم باشد، که در نهایت به این ارز بسیار محبوب میم کمک می کند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید