36 درصد از 1000 پروژه برتر رمزنگاری در مورد وبلاگ نویسی در سال جاری سکوت کرده اند.


35.8 درصد از بزرگترین پروژه های رمزنگاری جهان در سال 2023 حتی یک پست وبلاگ را آپلود نکردند.

بیش از یک سوم از 1000 پروژه بزرگ رمزنگاری، اصطلاحی که هم شرکت های رمزنگاری و هم توکن های فردی را شامل می شود، در سال 2023 حتی یک مقاله جدید در وب سایت مربوطه خود منتشر نکردند.

طبق یک گزارش تحقیقاتی در اول ماه مه از آژانس بازاریابی بلاک چین Guerilla Buzz، که مشتریان آن شامل Coinecko و صرافی رمزنگاری AAX هستند، 35.8٪ از 1000 پروژه ارزهای دیجیتال برتر امسال نتوانستند وب سایت های خود را با محتوای نوشتاری جدید به روز کنند. .

علاوه بر این، این گزارش نشان داد که کمتر از نیمی (49.7٪) از این 1000 پروژه، بیش از 2 مقاله جدید را در سال 2023 منتشر کردند.

محققان Guerilla Buzz خاطرنشان کردند که الهام‌بخش این مطالعه تطبیقی ​​پس از اینکه متوجه شدند «بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری اصول بازاریابی قوی را در اولویت قرار نمی‌دهند» به دست آمد. در عوض، بسیاری از این شرکت‌ها ترجیح می‌دهند به جای اولویت‌بندی رشد ارگانیک بلندمدت، تلاش‌های خود را بر «ایجاد علاقه برای فروش توکن» و «انتخاب حرکت‌های رشد کوتاه‌مدت» متمرکز کنند.

مقاله ادعا می کند که روش تحقیق “ساده” اما “کار فشرده” است. ابتدا، محققان به صورت دستی وب سایت های مربوط به 1.00 پروژه برتر رمزنگاری را بررسی کردند تا ببینند آیا آنها وبلاگ دارند یا خیر. از آنجا، آنها تعداد مقالات منتشر شده در سال های اخیر را ارزیابی کردند و بررسی کردند که چه تعداد پست وبلاگ جدید در سال 2023 منتشر شده است.

عادات وبلاگ دهی ده پروژه برتر رمزنگاری منبع: چریکی وزوز.

در میان 10 پروژه برتر رمزنگاری، BNB Chain بایننس با 59 مقاله جدید منتشر شده در سال جاری با اختلاف پیشتاز وبلاگ نویسی بود. Polygon (MATIC) با 36 پست جدید در جایگاه دوم قرار گرفت و پس از آن کاردانو (ADA) با 12 پست قرار گرفت.

این مقاله همچنین نشان داد که محبوب ترین وب سایت وبلاگ نویسی منتخب برای پروژه های کریپتو، وب سایت رایگان میزبانی وبلاگ Medium است. طبق گزارش‌ها، این برنامه‌ای است که از زمان شوق عرضه اولیه سکه (ICO) در سال 2017 وجود داشته است، با هزاران پروژه جدید در عرض چند ماه و بسیاری از آنها کمی بیشتر از یک صفحه را انتخاب می‌کنند. وب سایت، وایت پیپر، و «وعده عالی یک انقلاب فناوری».

مرتبط با: این پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر بلاک چین به دنبال TikTok است

به طور خاص، مدیوم پلتفرم مورد استفاده بسیاری از وبلاگ‌های پروژه‌های رمزنگاری است، اما ممکن است در واقع بهترین انتخاب برای شرکت‌هایی نباشد که به دنبال رشد بلندمدت هستند.

محققان نوشتند: «این شرکت‌ها با تکیه بر پلتفرم Medium اساساً ترافیک و رشد Medium را هدایت می‌کنند.

«در حالی که قابلیت‌های عالی SEO روی صفحه و قدرت دامنه بالای Medium، آن را برای شرکت‌های رمزنگاری که به دنبال ایجاد سر و صدای سریع هستند، به گزینه‌ای آسان تبدیل کرده است، تمرکز بر دستاوردهای کوتاه‌مدت ممکن است در بلندمدت پایدار نباشد.»

مجله: چرا باید به انجمن بازی های بلاک چین بپیوندید؟ لذت ببرید، سود ببرید و بازی های بهتری بسازید


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید