بیت کوین شافل 355 دلاری با افزایش 27 درصدی قیمت بیت کوین در کوین بیس ظاهر شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین فعالیت عمده ای را در صرافی کوین بیس تجربه کرد که نشان دهنده حرکت صعودی بالقوه در بازار ارزهای دیجیتال است. تنها در چند ساعت، در مجموع 4069 بیت کوین به ارزش 182.26 میلیون دلار از یک کیف پول ناشناس اولیه به موسسه کوین بیس منتقل شد.

بعداً، در مجموع 2510 برداشت بیت کوین به مبلغ بیش از 112 میلیون دلار به دو کیف پول مجزا ناشناس انجام شد. به دنبال آن، طبق گزارش Whale Alert، 1359 بیت کوین اضافی به ارزش 60.8 میلیون دلار از موسسه Coinbase به یک کیف پول جدید ناشناس منتقل شد.

این هجوم معاملات، که از نظر استراتژیک درست قبل از ساعات معاملات ایالات متحده تعیین شده است، نشان دهنده مشارکت سرمایه گذاران نهادی مهم در ایالات متحده است.

انتظار می رود قیمت بیت کوین 27 درصد افزایش یابد

به موازات این تحولات، علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، اطلاعاتی در مورد معیارهای روی زنجیره بیت کوین ارائه کرد. مارتینز با اشاره به حجم قابل توجه 1.02 میلیون بیت کوین معامله شده در محدوده قیمتی 42560 دلار، بر انعطاف پذیری بیت کوین تاکید کرد.

""
منبع: علی مارتینز

چنین فعالیت قوی روی زنجیره نشان دهنده حمایت قوی از بیت کوین در این سطح بحرانی است. مارتینز همچنین سطوح مقاومت کلیدی را در 47,360 دلار و 56,970 دلار شناسایی کرده است که نشان دهنده اهداف بالقوه قیمت برای یک روند صعودی است.

اگر پیش‌بینی‌های مارتینز محقق شود، رسیدن بیت‌کوین به سطح مقاومت بالای 56970 دلار به ازای هر سکه، 27 درصد افزایش قابل‌توجهی را نسبت به قیمت فعلی بازار نشان می‌دهد. سرمایه گذاران مشتاقانه دنبال می کنند تا ببینند آیا نقل و انتقالات اخیر بیت کوین در کوین بیس واقعاً ارز دیجیتال را به سمت این بالاترین حد انتظار می کشد یا اینکه آیا عوامل پیش بینی نشده رشد آن را کاهش می دهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید