34 میلیون دلار اتریوم (ETH) در 24 ساعت، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ های اتریوم (ETH) در بحبوحه ابهامات مداوم در بازار شروع به حرکت های بزرگی کرده اند. طبق آخرین توییت Whale Alert، 11215 ETH منتقل شده از یک کیف پول ناشناخته تا صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس اوایل امروز.

ارزش این آخرین تراکنش ETH حدود 34.35 میلیون دلار برآورد شده است. این یک حرکت بزرگ است زیرا به نظر می رسد که نهنگ ETH را برای شروع موج فروش تغییر داده است. علاوه بر این، زمان این فروش بسیار مهم است زیرا در بحبوحه سقوط اخیر بازار رخ می دهد.

بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال پس از سقوط هفته گذشته در حال تثبیت است. قیمت آلتکوین پیشرو اتریوم در 30 روز گذشته 16.68 درصد کاهش یافته است. این نشان دهنده شدت این سقوط بازار است که بر اتریوم و سکه های اصلی مشابه تأثیر می گذارد. بیت کوین (BTC).

در حالی که بسیاری هنوز منتظر بهبود قیمت از ETH هستند، به نظر می رسد که برخی از معامله گران در حال فروش دارایی های خود هستند. در مورد این نهنگ اتریوم، آنها حدود 34.35 میلیون دلار ETH دارند. از آنجایی که این مقدار زیادی است، می تواند بر بازار تأثیر بیشتری بگذارد و قیمت ETH را پایین بیاورد.

نهنگ ها همیشه نقش مهمی در بازار دارایی های دیجیتال دارند. خرید و فروش این معامله گران اثرات کوتاه مدتی بر حرکت قیمت یک سکه خاص بر جای می گذارد. در این صورت، قیمت اتریوم ممکن است بهای این موج فروش را بپردازد. این می تواند مانع از بهبود احتمالی سکه از کاهش اخیر شود.

نمای قیمت ETH

اتریوم در زمان انتشار تجارت تقریباً 3072 دلار اگرچه قیمت در 24 ساعت گذشته 0.52 درصد افزایش یافت، اما نتوانست از زیان های قبلی بهبود یابد. روند نزولی اخیر برای گاوها خوب نبوده و باعث عدم اطمینان در بازار شده است.

اما نباید فراموش کرد که امروز نیز موضوعی است که باید مورد توجه قرار گیرد. دور انداختن نهنگ تاثیر زیادی روی قیمت ETH نداشت. علاوه بر این، سکه بسیار بالاتر از سطح قیمت 3000 دلار است و به عنوان یک پشتیبان قابل توجه عمل می کند. در نتیجه گاوها امید خود را به طور کامل از دست نداده اند و منتظر بهبود قیمت در روزهای آینده هستند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید