آیا خروج 32,141,202 XRP از بایننس این روند نزولی را متوقف خواهد کرد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP هفته را با عدم قطعیت دیگری آغاز کرد. اما این زمان با یک سری حرکات نهنگ مشخص شده است. طبق به روز رسانی پلتفرم تحلیل رمزنگاری Whale Alert، دقیقاً 32,141,202 XRP به تازگی از صرافی Binance خارج شده است.

بازنشانی ظریف XRP ادامه دارد

در زمان نوشتن این مقاله، قیمت XRP تنها 3.83 درصد از ارزش خود را در ماه گذشته از دست داده است. در حال حاضر با قیمت 0.4998 دلار معامله می شود که در 24 ساعت 1.58 درصد افزایش یافته است. علیرغم این بهبود جزئی، XRP در قلمروی ناشناخته باقی می ماند و نیاز فوری به احیا دارد.

مرتبط با

ارزش بیش از 32 میلیون XRP مخلوط شده از بایننس 15,678,753 دلار است که شروع یک فصل خرید را نشان می دهد. وقتی هر ارز دیجیتالی از یک صرافی بزرگ مانند بایننس خارج می‌شود، به این معنی است که خریدی رخ داده است و انتقال به صرافی‌ها پیش‌آگهی فروش قریب‌الوقوع است.

32 میلیون XRP تغییر ناگهانی در حجم معاملات ارز دیجیتال را تکمیل می کند. این معیار با 41.42 درصد افزایش به 1,148,430,921 دلار در 24 ساعت رسید که نشان دهنده احیای احساسات صعودی است.

با مشاهده صعود قیمت XRP به بالاترین سطح جدید، نهنگ های XRP ممکن است علاقه خود را به این ارز دیجیتال دوباره بیدار کنند. این احیای مجدد احساسات می تواند به طور کلی باعث افزایش بیشتر ارزهای دیجیتال شود.

احیای جدی لازم است

بهبود جزئی در قیمت XRP در حال حاضر موقعیت خود را تغییر نداده است. بر اساس روندهای تاریخی، XRP بدتر از ابتدای سال بود. از سال تا به امروز، قیمت XRP به طور کلی 20.23٪ کاهش یافته است.

کارت

شکی نیست که احیای جدی در قیمت سکه لازم است. در حال حاضر، کارشناسان بازار فکر می کنند که پایان پرونده Ripple v. SEC همان کاتالیزور گمشده ای است که می تواند قیمت XRP را برای عبور از سطوح مقاومت شکست ناپذیری که در چند ماه گذشته تعیین کرده است، سوق دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید