310 میلیون Dogecoin (DOGE)، ناشناخته پس از ظهور اخبار رابینهود فاش شد


امروز، پس از انتقال 310 میلیون Dogecoin (DOGE) به ارزش 51.07 میلیون دلار، فضای کریپتو با فتنه‌ای فوران کرد. داده‌های هشدار نهنگ تغییری از آدرس «DEgDV» به آدرس «DDuXG» را نشان داد که باعث گمانه‌زنی‌ها در جامعه محبوب ارزهای دیجیتال میم شد.

چیزی که توجه همه را به خود جلب کرده است، ارتباط احتمالی با غول کارگزاری مستقر در ایالات متحده رابینهود است. منابع نشان می دهند که آدرس فرستنده، که شامل 30.97 میلیارد DOGE به ارزش 5.07 میلیارد دلار است، ممکن است به Robinhood مرتبط باشد. در همین حال، آدرس خریدار در حال حاضر دارای 2.14 میلیارد DOGE به ارزش 350 میلیون دلار است.

مرتبط با

این انتقال همزمان با رابینهود است که اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد بیت استمپ، صرافی بزرگ سابق ارزهای دیجیتال اروپا را به مبلغ تقریبی 200 میلیون دلار به صورت نقدی خریداری کند. این خرید که قرار است در نیمه اول سال 2025 تکمیل شود، لایه جالبی به داستان اضافه می کند.

آنچه واضح است این است که این انتقال یک رویداد مهم در سفر Dogecoin است. آدرس فرستنده به عنوان بزرگترین دارنده DOGE ظاهر می شود که تقریباً 23.4٪ از حجم کل را کنترل می کند. منشا این کیف پول در ماه می 2023 با محبوبیت روزافزون Dogecoin، به ویژه در پلتفرم هایی مانند Robinhood که به عنوان دروازه ای برای بسیاری از سرمایه گذاران جدید ارزهای دیجیتال عمل می کند، همزمان است.

مرتبط با

با خریدهای عمده و تحرکات گسترده ای که بازار را شکل می دهد، همه نگاه ها به این است که این روایت چه تاثیری بر قیمت DOGE در روزهای آینده خواهد داشت.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید