افزایش 300 درصدی کارمزد تراکنش توکن شیبا اینو شیباریوم را شوکه کرد


شیباریوم، راه حل بلاک چین لایه 2 برای Shiba Inu، در 24 ساعت گذشته شاهد جهش بزرگی در میانگین کارمزد تراکنش ها بوده است. داده‌های Shibariumscan نشان می‌دهد که مقدار توکن‌های BONE صرف شده در هر تراکنش از 30.4 به 90.84 افزایش یافته است.

BONE، نشانه بومی شیبا اینو، نقشی حیاتی در اکوسیستم ایفا می کند. هزینه های تراکنش در شبکه Shibarium را پوشش می دهد و به سوزاندن توکن های SHIB کمک می کند. هر کارمزد تراکنش BONE تا حدی به SHIB تبدیل می‌شود و به یک کیف پول مرده ارسال می‌شود، که عرضه کل را کاهش می‌دهد و به طور بالقوه کمیاب توکن را افزایش می‌دهد.

مرتبط با

این افزایش عظیم در کارمزدها همزمان با افزایش حجم تراکنش است. تنها در 24 ساعت، تعداد تراکنش های شیباریوم با 54 درصد افزایش از 6078 به 9365 تراکنش رسید. این افزایش ناگهانی فعالیت توجه جامعه را به خود جلب کرد و منجر به سوالاتی در مورد علل اساسی و تأثیرات بالقوه بر اکوسیستم شیبا اینو شد.

""
منبع: اسکن شیباریوم

افزایش کارمزد تراکنش ها نشان دهنده افزایش فعالیت شبکه است اما همچنین نگرانی هایی را در مورد هزینه استفاده از شیباریوم ایجاد می کند. هزینه های بالاتر ممکن است کاربران را از مشارکت منصرف کند و بر رشد اکوسیستم تأثیر بگذارد.

مرتبط با

جامعه Shiba Inu این تغییرات را از نزدیک دنبال می کند زیرا ممکن است بر آینده Shibarium و نقش توکن BONE تأثیر بگذارد. برای کسانی که در اکوسیستم شیبا اینو هستند مهم است که این تحولات را دنبال کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید