300 میلیون XRP به طور ناگهانی در انتظار حرکت بعدی در قیمت تغییر کرد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق WhaleAlert، 300 میلیون توکن XRP به طور ناگهانی از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال Binance منتقل شد. این انتقال بزرگ در حالی انجام شد که اکوسیستم کریپتو منتظر بود تا ببیند قیمت XRP به کجا خواهد رسید.

انتقال 300 میلیون XRP، با ارزش فعلی تقریباً 130 میلیون دلار، به یک کیف پول نامشخص در طی یک تراکنش، تردیدهایی را در مورد دلیل این تغییر بزرگ ایجاد کرد.

ردیاب داده بلاک چین Whale Alert در توییتی نوشت: «300,000,000 XRP به ارزش 130,132,907 دلار از بایننس به کیف پولی ناشناخته منتقل شد.

جدا از این، Whale Alert در توییتی اعلام کرد که سایر مقادیر XRP در کیف پول‌های مختلف و صرافی‌های ارزهای دیجیتال در آخر هفته جابجا شده است.

مرتبط با

XRP در میان فروش 321 میلیون دلاری کریپتو در بازار 61 درصد حجم افزایش یافت

Whale Alert توییت کرد: 37,390,000 XRP به ارزش 16,064,836 دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitstamp منتقل شد. علاوه بر این، 31,946,978 XRP به ارزش 14,222,245 دلار و 29,704,444 XRP به ارزش 12,706,107 دلار از بایننس به کیف پول های ناشناخته منتقل شدند.

چه اتفاقی می افتد؟

این نقل و انتقالات برای معاملات گسترده تر بازار مهم هستند. بازار ارزهای دیجیتال از هفته گذشته وضعیت بی ثباتی را تجربه کرده است، به طوری که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به پایین ترین حد چند ماهه سقوط کرده اند.

چندین ارز دیجیتال در تلاش برای بازیابی هستند و تمام تلاش خود را برای بازگشت به بازار سبز انجام می دهند. اقدام بعدی قیمت XRP می تواند به ما بگوید که آیا بهبود می یابد یا با فشار بیشتری روبرو خواهد شد.

XRP پس از کاهش به 0.403 دلار در جلسه معاملاتی فعال امروز، به 0.437 دلار افزایش یافت که در 24 ساعت گذشته 0.92 درصد افزایش داشت.

مرتبط با

اگر این روند محقق شود، XRP می تواند در ماه جولای افزایش یابد

برداشت از مبادلات ارزهای دیجیتال به عنوان یک سیگنال خرید تلقی می شود، در غیر این صورت وجوه به کیف پول های سرد منتقل می شود. اما معلوم نیست یا به وضوح بیان نشده است که کدام است.

در روزهای آینده، اکوسیستم ارزهای دیجیتال به سرنخ‌هایی از حرکت قیمت XRP ادامه خواهد داد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید