نهنگ مرموز پس از توئیت ایلان ماسک، 300 میلیون دوج کوین را کشف و ضبط کرد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • 300 میلیون DOGE توسط نهنگ بزرگ جذب شده است
  • ایلان ماسک با توییت جدید خود از DOGE حمایت کرد

Whale Alert، کارآگاه معروف بلاک چین که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را هم توسط صرافی‌های رمزنگاری و هم سرمایه‌گذاران و دارندگان خرده‌فروشی/موسسه‌ای ردیابی می‌کند، خبر انتقال حجم عظیمی از ارزهای دیجیتال میم دوج‌کوین از پلتفرم سرمایه‌گذاری محبوب رابین‌هود را منتشر کرد.

مشخص شد که در 24 ساعت گذشته چند صد میلیون DOGE از بستر تجارت و سرمایه گذاری فوق منتقل شده است.

300 میلیون DOGE توسط نهنگ بزرگ جذب شده است

منبع داده فوق دو پست توییتر/X منتشر کرد تا به اشتراک بگذارد که دو تراکنش برای برداشت 150،000،000 DOGE از Robinhood و ارسال آنها به یک کیف پول ناشناخته، 1wwKF انجام شده است.

طبق داده‌های زنجیره‌ای، در چند روز گذشته این نهنگ ناشناس نه تنها دو انتقال ۱۵۰ میلیونی DOGE، بلکه بسیاری از تراکنش‌های کریپتو میم بزرگ دیگر را نیز دریافت کرد که شامل ۳۰،۰۰۰،۰۰۰، ۱۰۱،۴۲۶، ۳۴،۱۷۹،۲۵۵ DOGE بود. در 13 آوریل، این کیف پول نیز شاهد 350,000,000 و 34,584,043 ورودی Dogecoin بود.

پس از دریافت 89,550,689 در 8 آوریل، DOGE 150,000,000 و 46,278,481 در 12 آوریل دریافت کرد. در زمان نوشتن این نهنگ، این نهنگ ناشناس دارای 2,478,699,463 Dogecoin است که مجموعاً به ارزش 388,808,797 دلار می‌رسد.

ایلان ماسک با توییت جدید خود از DOGE حمایت کرد

در توییت اخیر، ایلان ماسک، بزرگترین طرفدار DOGE و عاشق سینه بزرگ، نسخه خود را از جوک محبوب “Biggus Dickus” از کمدی زندگی برایان مونتی پایتون، که در سال 1979 منتشر شد، به اشتراک گذاشت.

تصویر منتشر شده توسط ماسک دو شخصیت از فیلم مورد بحث را نشان می دهد. یکی از آنها یک لژیونر رومی (با علامت “الون ماسک”) و دیگری عضو مجلس سنای روم (با علامت “رسانه اصلی”). لژیونر هنگام گوش دادن به سخنان سناتور نمی تواند از خنده خودداری کند. توضیح می دهد که چگونه ماسک غول فناوری توسط DOGE به ده لیست برتر ارزهای دیجیتال و رسانه های اصلی سرگرم شد. در گذشته، او نه تنها از بیت کوین، بلکه از نسخه تقلید آمیز آن، DOGE نیز انتقاد کرده است. اکنون او موضع خود را برعکس کرده و در مورد آن صحبت می کند، شاید کمی با اکراه، گویی این یک دستاورد جدی است.

پس از انتشار این توییت، ارزش رمزنگاری میم اصلی برای مدت کوتاهی 4 درصد افزایش یافت. در گذشته، مثلاً سه یا چهار سال پیش، تأثیر توییت‌های ماسک بر قیمت Dogecoin بسیار بزرگ‌تر بود و بسیار طولانی‌تر بود.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید