3 نشانه که نشان می دهد توکن PEPE پس از افزایش 2000 درصدی قیمت گاوها را به دام می اندازد


قیمت PEPE در ماه می به دلیل تکنیک‌های متزلزل، کاهش علاقه خرده‌فروشی و خطر دستکاری بیش از حد بازار، خطر کاهش 20 درصدی را در ماه مه دارد.

میم کوین جدید Pepe (PEPE) پس از افزایش بیش از 2000 درصدی از زمان عرضه خود در چند هفته پیش، وارد مرحله اصلاح شدید شده است.

در 3 می، قیمت PEPE به 0.00000089 دلار کاهش یافت که حدود 35 درصد از رکورد 0.00000138 دلاری که دو روز پیش ثبت شده بود کاهش داشت. در نتیجه این اصلاح، ارزش بازار آن نزدیک به 80 میلیون دلار کاهش یافت و در نتیجه آن را از 100 شاخص برتر ارزهای دیجیتال حذف کرد.

عملکرد قیمت پپه از زمان انتشار آن. منبع: CoinGecko

ترکیبی از شاخص های فنی و بنیادی به کاهش بیشتر قیمت PEPE اشاره دارد.

بهره خرده فروشی در حال کاهش است

با کاهش قیمت ها، حجم معاملات روزانه PEPE در صرافی های متمرکز (CEX) و غیرمتمرکز (DEX) کاهش یافت. همین امر در مورد ترندهای گوگل برای کلمه کلیدی “په په کوین” اتفاق افتاد که امتیاز آن از 100 به 7 در یک روز کاهش یافت و نشان می دهد که کلاهبرداری خرده فروشی در 48 ساعت گذشته کاهش یافته است.

نرخ بهره برای کلمه کلیدی Pepe Coin. منبع: گوگل ترندز

توزیع نهنگ PEPE هشدار دهنده است

بر اساس داده‌های ردیابی شده توسط CoinCarp.com، 100 آدرس غنی PEPE، با نام مستعار “نهنگ”، 45 درصد از عرضه در گردش توکن را کنترل می‌کنند.

بهترین توزیع PEPE. منبع: CoinCarp.com

این 100 آدرس می تواند متعلق به 100 نفر مختلف باشد. اما یک دارایی می‌تواند چندین آدرس را کنترل کند، که به تعداد محدودی از نهنگ‌ها اجازه می‌دهد تا در جهت روند قیمت‌های آینده PEPE صحبت کنند و خطر دستکاری قیمت را افزایش می‌دهد.

به عنوان مثال، Lookonchain فاش کرد که پنج آدرس ظاهراً مرتبط با تیم Pepe در یک بازار نقدینگی ضعیف، 1.23 میلیون دلار سود به دست آوردند. آنها 8.87 تریلیون توکن PEPE را به قیمت پایین خریداری کردند و بیش از 90 درصد از دارایی خود را در Uniswap با قیمت بالاتر فروختند.

نمودار خرید و فروش PEPE. منبع: Lookonchain

برخی از بهترین دارندگان PEPE صرافی های متمرکز هستند. اما بر اساس داده‌های ردیابی شده توسط تحلیلگر 008.eth، نهنگ‌های PEPE بدون نسخه اخیراً موقعیت‌های خود را کاهش داده‌اند و به سود گرفتن همزمان با اصلاح قیمت ادامه داده‌اند.

20 درصد اصلاح PEPE در پیش است؟

PEPE بدون هیچ پایه محکمی در پشت آن تجمع کرد و شواهدی مبنی بر اینکه نهنگ های کمتری این افزایش را کنترل می کنند، می تواند در کوتاه مدت سود را نفی کند. تکنیک ها موافق هستند.

مطالب مرتبط: 11 میم کلاسیک که به عنوان NFT فروخته می شوند

به عنوان مثال، نمودار چهار ساعته نشان می‌دهد که PEPE/USDT بالاترین رقم را تشکیل می‌دهد، اما شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاترین سطح پایین‌تری را از 30 آوریل تشکیل می‌دهد. به عبارت دیگر، حرکت صعودی PEPE احتمالا کوتاه مدت خواهد بود.

همچنین، PEPE نزدیک به میانگین متحرک نمایی 50-4H (50-4H EMA؛ موج قرمز) در 0.0000047410 دلار است که 20 درصد از سطوح قیمت فعلی کاهش یافته است.

شکست دیگر زیر موج قرمز می تواند باعث شود که توکن محدوده 0.00000020-0.00000017 دلار را به عنوان هدف نزولی بعدی آزمایش کند.

البته، توکن PEPE جدید است و بنابراین تاریخچه قیمت کافی برای پیش بینی تغییرات قیمت در آینده را ندارد. علاوه بر این، میم کوین ها به دلیل نوسانات شدید و حرکات قیمت زیاد بدنام هستند.

به عنوان مثال، Dogecoin به لطف حمایت صوتی سرمایه گذار میلیاردر ایلان ماسک، از سال 2020 تاکنون 7000 درصد افزایش یافته است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *