3 معیار Shiba Inu که باید هنگام اجرای بازی SHIB Rebound تماشا کنید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) در معرض یک روند نزولی بزرگ قرار گرفته است زیرا سرمایه گذاران بازار نتوانستند هیجان موجود در اکوسیستم را در مورد به روز رسانی های توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama حفظ کنند. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.00002401 دلار، 4.89 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، دست به دست می‌شود.

در حالی که شیبا اینو در تلاش است تا پای خود را پیدا کند، سه معیار کلیدی در زنجیره ارزش تماشای دقیق را دارند.

مرتبط با

ماموریت راه اندازی مجدد شیبا اینو

در حالی که برخی از سرمایه گذاران در درجه اول بر روند قیمت تمرکز می کنند، بسیاری دیگر از ذینفعان مهم اکوسیستم بر اقدامات شبکه تمرکز می کنند که اغلب پتانسیل صعودی بلندمدت را تعیین می کند.

یکی از این موارد سودآوری SHIB است. طبق داده‌های IntoTheBlock، بیش از 60 درصد از آدرس‌های مربوط به 806850 کیف پول SHIB در شبکه در حال حاضر سود دارند.

سرمایه گذاران بلندمدت خوشبین هستند که SHIB در روند صعودی خود باقی بماند و رشد سالانه (YTD) بیش از 129 درصد را در نظر بگیرند و تنها 36.36 درصد یا 475260 آدرس در حال اتمام هستند. همبستگی شیبا اینو با بیت کوین (BTC) نیز عامل مهمی است که باید در نظر گرفت.

تا زمانی که بیت کوین به دلیل انباشته شدن محصولات ETF بیت کوین نقطه ای در قلمرو خوبی باقی بماند، شیبا اینو نیز ممکن است انعطاف پذیری نسبتاً قوی را حفظ کند. در نهایت، دوره ترکیب صاحبان Shiba Inu گویای آزادی ارز دیجیتال است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، بیش از 76 درصد از مالکان فعلی Shiba Inu آنها را برای بیش از یک سال نگه داشته اند. ارزش آنهایی که بین 1 تا 12 ماه دوام می آورند حدود 21 درصد و آنهایی که کمتر از یک ماه دوام دارند حدود 3 درصد است.

با این ترکیب، اگر دارندگان کوتاه‌مدت تصمیم به انحلال دارایی‌های خود داشته باشند، ممکن است ضربه فشار زیادی بر توکن وارد نکند.

مرتبط با

اصول اولیه شیبا اینو

همراه با تایید فنی هلدینگ SHIB، روند Shibarium و انتظارات برای رشد شبکه به حفظ خوش بینی کلی برای توکن کمک کرده است.

از هاردفورک Shibarium گرفته تا لیست‌های بسیاری از توکن‌های اکوسیستم شیبا اینو، بازیابی SHIB مربوط به زمان است، نه زمان زمان.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید