3 دلیل برای اینکه اتریوم پس از تایید ETF روشن نمی شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • فقط 19b-4 تایید شده است، نه S-1
  • “دفتر نمایندگی”

تایید ETF اتریوم در زمان افشای آن انتظار نمی رفت. با این حال، واکنش بازار آن چیزی نیست که اکثر گاوهای اتریوم انتظار داشتند. در وضعیت فعلی، اتریوم به سختی از سطح مقاومت محلی عبور کرده و حتی بیشتر عقب نشینی کرده است.

بنابراین چه چیزی اتریوم را عقب نگه می دارد؟

فقط 19b-4 تایید شده است، نه S-1

تایید فعلی فقط برای 19b-4 ها اعمال می شود و نه برای S-1 های مهم تر. به بیان ساده، این بدان معنی است که در حالی که گامی به سوی پذیرش بیشتر برداشته شده است، تأییدیه های بزرگتر و تأثیرگذارتر هنوز در انتظار هستند. بازار این را می داند و تا زمانی که به S-1 ها چراغ سبز نشان داده نشود، خیلی هیجان زده نمی شود. این یک نمونه کلاسیک از قیمت گذاری بازار بر اساس انتظارات است. تایید جزئی خوب است اما راهگشا نیست.

مرتبط با

“دفتر نمایندگی”

این تایید ETF با استفاده از “اختیارات تفویض شده” توسط بخش تجارت و بازار انجام شد. این بدان معناست که یک کمیسیونر همچنان می‌تواند ظرف 10 روز آینده نسبت به تصمیم اعتراض کند. با دانستن اینکه این تایید ممکن است حرف آخر نباشد، احساس عدم اطمینان در بازار وجود دارد. به نظر می رسد که آنها سعی می کنند با مخفی نگه داشتن رأی گیری به دلیل ماهیت سیاسی آن، دزدکی از این موضوع عبور کنند.

مرتبط با

این نکات سناریویی را ایجاد می‌کنند که در آن تأیید ETF اتریوم، اگرچه مثبت است، اما بلیط تضمین شده‌ای برای سفر به ماه نیست. برای تحکیم جنبش همچنان به مانورهای سیاسی و تاییدیه های بیشتر نیاز است. علاوه بر این، در محیطی از عدم قطعیت های نظارتی و اقتصادی گسترده تر، سرمایه گذاران در حال حاضر ریسک گریز هستند.

با وجود فقدان شتاب، اتریوم هنوز موقعیت خوبی برای یک رالی به نظر می‌رسد. بالاتر از چندین مقاومت فنی کلیدی، هزینه های شبکه ارزان می تواند فعالیت بیشتری را جذب کند و به سطح قیمت منصفانه بالاتر از آستانه اصلی 4000 دلار دست یابد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید