3 دلیل برای اینکه 3365 دلار برای اتریوم (ETH) حیاتی است


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم در حدود 3365 دلار است زیرا این سطح قیمت در واقع بسیار مهمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. این دارایی به وضوح پس از صعود به بالای 100 EMA، زمینه جدی برای بازگشت به دست آورده است، اما در حال حاضر ETH کمی در بن بست است و می تواند خیلی زود به 3000 دلار برسد.

اتریوم در طول تاریخ در این سطح حمایت بحرانی تقریباً 3365 دلار بوده است. اگر اتر کمتر از این سطح باشد، نشان می دهد که پشتیبانی دیگر وجود ندارد و احتمالاً به 3000 دلار کاهش می یابد. این مرحله روانشناختی مهم بعدی است. 100 EMA اغلب به عنوان یک معیار قابل اعتماد برای روند کلی عمل می کند و شکستن زیر آن می تواند موج فروش عمده ای را ایجاد کند.

ETHUSD
نمودار اتریوم/دلار از TradingView

EMA 200 تنها سطح پشتیبانی قابل توجه بین EMA 100 و EMA 200 است که از نظر پشتیبانی فنی بسیار پایین تر از EMA 200 قرار دارد. اتریوم در صورت کاهش می تواند تا سطح 200 EMA یا حدود 3000 دلار کاهش یابد.

مرتبط با

اتریوم نه تنها از میانگین متحرک نمایی 100 شکست، بلکه به زیر کانال تثبیت که در چند هفته گذشته در آن معامله می‌کرد، سقوط کرد. این کانال محدوده ای را ارائه می دهد که در آن ETH حرکت می کند و به سرمایه گذاران قابلیت پیش بینی می دهد. شکستن به زیر 3,365 دلار به این معنی است که بازار این کانال را ترک کرده و به سمت پایین حرکت کرده است، که نشان می دهد این روند می تواند از صعودی به نزولی برگردد و به طور بالقوه باعث زیان بیشتر شود.

100 EMA به عنوان یک سطح پشتیبانی مهم عمل می کند و شکستن زیر آن می تواند باعث شود ETH به سرعت به سمت 3000 دلار حرکت کند زیرا سطح پشتیبانی دیگری وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، شکست زیر این سطح نشان دهنده شکست از کانال تثبیت فعلی است و می تواند نشان دهنده معکوس شدن روند نزولی باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید