3 چیز مهمی که باید از شیبا اینو (SHIB) در این هفته انتظار داشت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) این هفته جدید را در یک صفحه کاملاً تمیز و با بازنشانی عمده در برخی از معیارهای رشد کلیدی توکن آغاز می‌کند. قیمت شیبا اینو با 0.98 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00002487 دلار رسید. مطابق داده های CoinMarketCap. این بهبود جزئی به دنبال کاهش نگران کننده در آخر هفته است.

مرتبط با

هدف اولیه سرمایه گذاران شیبا اینو شکستن سد قیمتی 0.00003 دلاری است و اولین کاتالیزور اصلی برای دستیابی به این هدف است. نرخ پخت و پز.

در چند ماه گذشته، نرخ سوختگی به عنوان شاخص مهمی از علاقه در جامعه مورد استفاده قرار گرفته است. در زمان نگارش، داده‌های Shibburn نرخ رایت فعلی را 164.94% در 7,128,803 SHIB نشان می‌دهد. اگرچه مقدار SHIB سوزانده شده روزانه اندک است، اما تاثیری را که کاربران در پروژه باور دارند و تمام تلاش خود را برای کاهش عرضه آن انجام می دهند را نافی نمی کند.

در مرحله دوم، احساسات خرده فروشی در بازار باید در این هفته به درستی بررسی شود. اگر قرار است توکن به علامت قیمت مورد انتظار برسد، حجم آن باید در طول هفته بالا بماند. در حال حاضر حجم معاملات روزانه با کاهش 4.12 درصدی به 363,490,960 دلار رسیده است. نحوه تعدیل این وضعیت در روزهای آینده می تواند در حمایت از رشد بسیار مهم باشد.

در نهایت، فعالیت نهنگ SHIB نیز در حفظ رکورد رشد چند هفته ای بسیار مهم است. نهنگ های شیبا اینو در حال حاضر در خواب زمستانی، داده‌های IntoTheBlock کاهش 36.96 درصدی این معیار را در یک شب نشان می‌دهد. با این نرخ، تنها 29.93 میلیون دلار در 24 ساعت معامله شد. این رقم در مقایسه با سکه هایی مانند Dogecoin که حجم معاملات نهنگ 1.16 میلیارد دلاری دارد، کم رنگ است.

مرتبط با

اثر شیباریوم و سایر ابتکارات و مشارکت‌ها در اکوسیستم شیبا اینو نیز ممکن است به بازگشت قیمت‌ها به مسیر صعودی قبلی خود کمک کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید