3 سطح قیمت کلیدی Shiba Inu (SHIB) که باید برای بازگشت تماشا کنید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو پس از افت قیمت اخیر در شرایط سختی قرار دارد. اما همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند. مطمئناً بازار ارزهای دیجیتال به این دلیل شناخته شده است. اگر می‌خواهید چاقویی در حال سقوط را بگیرید، سطوح کلیدی برای تماشا احتمالاً 0.000018 دلار، 0.000015 دلار و 0.0000096 دلار خواهد بود. بیایید بررسی کنیم که چرا.

اول از همه، اهمیت سطح 0.000018 دلار در این واقعیت نهفته است که این آخرین سطح حمایتی است که SHIB باید دوباره به دست آورد تا نشانه‌هایی از بازگشت احتمالی را نشان دهد. در گذشته، این سطح به عنوان یک ناحیه مقاومت و پشتیبانی جامد عمل می کرد. مایه دلگرمی است که SHIB در حال حاضر در این سطح در حال تحکیم است.

    SHIBUSDT
نمودار Shiba Inu/USDT از TradingView

علاوه بر این، 100 EMA نمودار هفتگی به سطح 0.000015 دلار اشاره دارد که یک شاخص فنی بسیار مهم است. یک سطح حمایت یا مقاومت قابل توجه اغلب 100 EMA است. اگر SHIB بالاتر از میانگین متحرک شکسته شود، می تواند نشانه ای باشد که دارایی شروع به تثبیت کرده و ممکن است خریداران بیشتری را جذب کند. برای حفظ حرکت صعودی و جلوگیری از کاهش بیشتر، لازم است که بالاتر از این سطح نگه دارید.

مرتبط با

در نهایت، 0.0000096 دلار نشان دهنده یک سطح حمایت بلند مدت مهم است. برای SHIB، این سطح هم به عنوان یک مانع روانشناختی و هم به عنوان یک منطقه حمایتی تاریخی است. در حالی که افت به این سطح نشان دهنده عقب نشینی قابل توجهی از بالاترین سطح اخیر است، سرمایه گذاران بلندمدت و کسانی که هنوز از SHIB استفاده نکرده اند ممکن است آن را فرصتی جذاب برای خرید بدانند.

اگر جهشی از این سطح وجود داشته باشد، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت ها به طور قابل توجهی معکوس شوند و مرحله انباشت قوی رخ دهد. عملکرد قیمت در نمودارهای SHIB/USDT نشان می دهد که این سطوح بسیار مهم هستند. SHIB در نتیجه روند نزولی اخیر وارد قلمرو فروش بیش از حد شده است، همانطور که در نمودارهای روزانه و هفتگی دیده می شود با سقوط RSI به زیر 40، که اولین سیگنال بازگشت است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید