3 معیار مهم Shiba Inu (SHIB) که باید در این هفته تماشا کنید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) ممکن است در این ماه وارد عجیب ترین هفته خود شود، زیرا بسیاری از موارد حیاتی آن با روند نزولی شروع می شوند. علاوه بر قیمت شیبا اینو که طی 24 ساعت 0.21 درصد کاهش یافت، نرخ سوختن، تعداد معاملات شیباریوم و روند انباشت نهنگ نیز امروز کاهش یافت.

معیارهای شیبا اینو برای ردیابی

این غیر معمول نیست که شیبا اینو دارای نوسانات متریک شدید باشد. جامعه از قبل به تغییر روند در مورد قیمت عادت کرده است. اما وقتی نوبت به سه معیار ذکر شده در بالا می‌رسد، در مجموع چیزی بهتر از آن انتظار می‌رود.

مرتبط با

در زمان نگارش این مطلب میزان سوختگی 74.50 درصد کاهش یافته و در مجموع 271470 دستگاه SHIB سوخته است. ارزش دلاری این SHIB سوخته تنها 6 دلار است. این برای پروژه ای با ارزش بازار بیش از 13.6 میلیارد دلار بسیار ضعیف است.

در کنار این نرخ سوخت، بازار باید به معاملات در شیباریوم نیز توجه کند. راستی‌آزمایی شیباریوم همانطور که قبلا گزارش شده بود رو به کاهش است و تعامل در کمترین سطح خود در تاریخ است، با ثبت 2990 تراکنش در 24 ساعت گذشته.

به نظر می رسد نهنگ های شیبا اینو نیز از شمشیرهای خود محافظت می کنند، زیرا داده های IntoTheBlock نشان می دهد که این معیار یک شبه 41 درصد کاهش یافته است.

بازگشت گاو نر

در حالی که این معیارها در حال حاضر نگران‌کننده هستند، اما می‌توانند به یک کاهش عمده اشاره کنند که در نهایت می‌تواند روند را معکوس کند و SHIB را قبل از پایان هفته به مکان بسیار بهتری برساند.

مرتبط با

زمانی که کاهش قابل توجهی در قیمت وجود دارد، این غیر معمول نیست، زیرا فروشندگان فروخته شده و خریداران بیشتری ممکن است برای استفاده از تخفیف حاصل وارد بازار شوند. اگر این اتفاق بیفتد، شیبا اینو می‌تواند برخی از ضررهای خود را پاک کند، بهبودی حماسی در میزان سوختگی داشته باشد و از بازرگانان نهنگ در میان خود استقبال کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید