3 پیش بینی حماسی بیت کوین (BTC) توسط بنیانگذار S2F به اشتراک گذاشته شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

PlanB، خالق مدل Stock-2-Flow (S2F)، بار دیگر به کمپین حمایت از بیت کوین (BTC) می پیوندد. به اشتراک گذاشته شده است سه هدف جدید قیمتی صعودی

اهداف بالقوه قیمت بیت کوین

طبق برنامه PlanB، قیمت بیت کوین احتمالا تا 55000 دلار پیش از رویداد هاوینگ بعدی افزایش می یابد. این رویداد نصف شدن قرار است در ماه آوریل برگزار شود و انتظار می رود پاداش بلاک بیت کوین با 50 درصد کاهش به 3125 بیت کوین برسد. در طول تاریخ، قبل از این رویدادهای نصف شدن، یک جنون خرید گسترده وجود داشته است، که بر پیش بینی PlanB تأکید دارد.

در اواخر سال جاری، PlanB انتظار دارد که قیمت بیت کوین از بالاترین حد خود (ATH) فراتر رود و به 100000 دلار برسد. شایان ذکر است که این قیمت هدف مدتی است که درخواست PlanB بوده است. تفاوت این بار وجود صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETFs)، پس از تایید تاریخی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در 10 ژانویه است.

PlanB گفت که انتظار دارد قیمت برترین ارز دیجیتال در بلندمدت به 532000 دلار برسد. معامله گر باتجربه جدول زمانی این تماس قیمت بسیار صعودی را در سال 2025 تعیین کرد. همانطور که در ویدیوی YouTube همراه ذکر شد، PlanB از پیش‌بینی‌های قیمتی خود با استفاده از مدل نمادین Stock-2-Flow پشتیبانی کرد، بنابراین به کل پیش‌بینی‌ها مشروعیت بیشتری می‌بخشد.

PlanB چشم انداز نسبتا محافظه کارانه ای دارد

اگرچه تماس از طرف PlanB صعودی است، اما در مقایسه با سایر گاوهای بزرگ بیت کوین مانند Samson Mow نسبتا محافظه کارانه است.

یکی از سرمایه گذاران ارشد بیت کوین معتقد است که محصولات ETF بیت کوین قیمت بیت کوین را در دراز مدت به 1 میلیون دلار در هر سکه می رساند. در حالی که این مقدار با قیمت فعلی سکه یعنی 46257.75 دلار فاصله زیادی دارد، سامسون مو بر پیش‌بینی‌های خود می‌ایستد و به دنبال آن است که به محض رسیدن سکه به این بالاترین قیمت، به تنهایی پاداشی دریافت کند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید