3 میلیارد XRP در 24 ساعت با افزایش 6 درصدی قیمت در اینجا چه اتفاقی افتاد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار امروز در شور و هیجان است زیرا شاخص های مختلف حاکی از بازگشت بازار صعودی است. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین بیش از 7 درصد در یک روز رشد کرد و به 70948 دلار رسید، و اتریوم عملکرد بهتری داشت، با 18.46 درصد افزایش به 3664.23 دلار، در حالی که XRP با 6.23 درصد افزایش به 0.5387 دلار رسید.

سه میلیارد XRP سردرگمی

با احیای بازار، XRP جهش بزرگی در بسیاری از معیارهای کلیدی، از جمله حجم معاملات داشته است. در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات با 121 درصد افزایش به 1,660,168,987 دلار رسیده است.

مرتبط با

یعنی با شمارش در 24 ساعت گذشته در مجموع 3,085,815,960 XRP معامله شد. این عدد بسیار چشمگیر است زیرا نشان می دهد که XRP نقدینگی کافی برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده بازار در بزرگترین صرافی ها دارد. دسترسی به نقدینگی برای رسیدن قیمت XRP به سطح 1 دلاری که مدت‌هاست هدف آن بوده، مهم است.

هنگامی که تقاضا افزایش می یابد و XRP دارای نقدینگی متناظر است، تعادل بازار حفظ می شود و حرکت قیمت می تواند مسیر طبیعی خود را دنبال کند. XRP اخیراً هم از عمل نهنگ و هم از مداخله امانی ریپل سود برده است.

همه این عوامل به مقاومت پایدار در قیمت ارز دیجیتال کمک کردند.

کاتالیزور اصلی که بازار را به حرکت در می آورد

بازار در مرحله تثبیت طولانی مدت بود تا اینکه دیروز پس از انتشار اخباری مبنی بر افزایش نرخ تایید ETF Spot Ethereum از 25% به 75% روند تغییر کرد.

مرتبط با

بدون پیش بینی چرخش 180 درجه ای، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارتباطاتی را با متقاضیان کلیدی ETF اتریوم آغاز کرده است که می تواند منجر به تایید محصول شود.

قابل ذکر است که احساسات ETF اتریوم احساسات بازار را هدایت می کند و XRP به طور مثبت بر این موج سوار می شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید