چه اتفاقی برای 298000 اتریوم (ETH) در 24 ساعت می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تقاضای فزاینده ای برای اتریوم (ETH) در پلتفرم های معاملاتی متمرکز وجود دارد زیرا تایید ETF نقطه ای به احساسات صعودی می افزاید. به گفته جولیو مورنو، رئیس تحقیقات CryptoQuant، تقاضای اتریوم به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

خرید اتریوم رکورد بزرگی را شکست

همانطور که مورنو اشاره کرد، خرید اتریوم توسط دارندگان دائمی به دومین سطح بالاترین رکورد در تاریخ 13 ژوئن رسید که در مجموع 298000 ETH در 13 ژوئن به دست آمد.

مرتبط با

اتریوم به عنوان یک ارز دیجیتال به طور کلی در فعالیت های خرید سنگین جدید نیست. جدای از افزایش اخیر در فعالیت خرید، بالاترین تاریخ خرید اتریوم در تاریخ 11 سپتامبر رخ داد، زمانی که در 24 ساعت در مجموع 317000 ETH خریداری شد.

توضیح این افزایش شتاب خرید چندان دور از دسترس نیست. پیش از هجوم سرمایه‌های سازمانی که می‌تواند علاقه زیادی به ETF Spot Ethereum نشان دهد، بسیاری از خریداران خرده‌فروشی در صورت نیاز موقعیت‌هایی را اتخاذ می‌کنند. این یک مکانیسم مهم مقابله ای برای جنگ شدید نقدینگی است که می تواند خیلی زود وارد عمل شود.

اگر قیمت اتریوم به سمت اوج های جدید حرکت کند، تداوم انباشت به دارندگان فعلی مزیت بزرگی خواهد داد. یکی از روندهای جالبی که در اتریوم مشاهده شد، کاهش قیمت است که در هفته گذشته تجربه شد.

این ارز دیجیتال در دوره 7 روزه گذشته 7.60 درصد کاهش یافته است و انباشت در 13 ژوئن مصادف با زمانی بود که ارز دیجیتال با تخفیف گسترده روبرو بود. این انباشت منجر به تغییر جزئی روند شد و در زمان نگارش مقاله با 0.6% افزایش به 3519.20 دلار رسید.

مرتبط با

در اتریوم به چه نکاتی باید توجه کرد؟

گذشته از ارتقاهای متعددی که پروتکل اتریوم در سال گذشته از آن استقبال کرده است، مهم ترین رویدادی که باید به آن توجه کرد، تایید ثبت S-1 برای محصول نقطه ای اتریوم ETF است.

اگرچه جدول زمانی همچنان حدس و گمان است، راه‌اندازی معاملات ETF اتریوم دوران جدیدی را برای ارز دیجیتال رقم خواهد زد و احتمالاً آن را برای افزایش شدید باز می‌کند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید