2.7 تریلیون شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت: چه اتفاقی افتاد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در 24 ساعت گذشته نزدیک به سه تریلیون توکن شیبا اینو جابه جا شده است که در نگاه اول نشان دهنده حرکت قابل توجهی در زنجیره است. اما یک نگاه عمیق تر نشان می دهد که این فعالیت به طور قابل توجهی از حجم عادی موجودیت منحرف می شود.

127 تراکنش بزرگ SHIB در 24 ساعت گذشته انجام شد که نسبت به 101 تراکنش پایین هفت روزه افزایش چشمگیری داشت. این افزایش نشان دهنده افزایش توجه یا فعالیت است، اما چرا این اتفاق می افتد؟

تقریباً دو تریلیون توکن در این تراکنش‌های مربوط به SHIB رد و بدل شد. اگرچه این رقم تعجب آور است، اما مقایسه آن با الگوهای هفتگی مهم است. اوج هفت روزه در 11 ژوئن به 21 تریلیون SHIB رسید که دو برابر بیشتر از حجم روزانه فعلی بود. این بدان معناست که افزایشی که در حال حاضر شاهد آن هستیم چیزی جز بخش کوچکی از فعالیت منظم شبکه نیست.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

قیمت SHIB با وجود نوسانات قابل توجه، با تغییرات جزئی نمودار، تا حدودی ثابت ماند. این ثبات در میان چنین نقل و انتقالات بزرگی می تواند به این معنی باشد که نقل و انتقالات داخلی یا هم ترازی مجدد کیف پول به این تراکنش ها مرتبط است نه یک عامل بازار محور.

مرتبط با

این ممکن است به این دلیل باشد که صرافی‌ها در حال جابه‌جایی پول هستند، سرمایه‌گذاران بزرگ در حال تعدیل دارایی‌های خود یا حتی آماده شدن برای اعلامیه هستند. در غیاب شاخص های واضح، تعیین علت دقیق مشکل است. با این حال، ثبات قیمت SHIB نشان می دهد که این رویداد توسط بازار آغاز نشده است.

اگرچه نقل و انتقالات عمده از تغییرات آتی در بازار خبر می دهد، اما ثبات فعلی به یک علت اساسی متفاوت اشاره می کند. مراقب اطلاعات یا افشای اطلاعات بیشتر از سوی سهامداران مهم یا سرمایه گذاران بازار سهام باشید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید