27 میلیارد خرس بازار کاردانو (ADA) حیرت زده


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از ارزهای دیجیتال که نسبتاً کند به روندهای عمومی بازار واکنش نشان می دهد، کاردانو (ADA) است. با این حال، در 24 ساعت گذشته بهبودی قطعی پیدا کرد و قیمت آن با 3.27 درصد افزایش به 0.3855 دلار رسید. شایان ذکر است که Cardano یکی از معدود آلتکوین های موجود در 10 آلتکوین برتر است که در حال حاضر حرکت مثبت قیمت را نشان می دهد.

27 میلیارد هیجان کاردانو

طبق داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock، کاردانو در 24 ساعت افزایش 26.97 درصدی را در تراکنش‌های بزرگ ثبت کرد و حجم کل 10.43 میلیارد دلار را به ثبت رساند. در حالی که کاردانو به خاطر نمایش‌های رونق نهنگ‌هایش شناخته می‌شود، این افزایش اخیر با توجه به وضعیت آلت‌کوین یک پیشرفت منحصر به فرد است.

مرتبط با

از نظر ADA، این 10.43 میلیارد دلار سکه معامله شده معادل 27.17 میلیارد واحد از دارایی معامله شده در 24 ساعت است. با بیش از 35.7 میلیارد ADA در گردش، حجم معاملات گسترده برای Cardano بیش از 76٪ از دارایی را تشکیل می دهد. این حجم عظیم ظاهراً خرس‌های ADA را متحیر کرد و به جلوگیری از ادامه فروش کمک کرد.

قبل از امروز، کاردانو به عملکرد نابرابر خود در بازار ادامه داد. در 24 ساعت 13.15 درصد کاهش یافت و در ماه گذشته بیش از 18 درصد کاهش یافت. اکنون انتظار می‌رود که معامله نهنگ به ADA کمک کند تا اصول رشد خود را برای ایجاد یک مسیر رشد پایدار مطابقت دهد.

حرکت صعودی ایجاد کنید

رقابت بسیار قوی در اکوسیستم کریپتو وجود دارد و این امر کاردانو را در یک وضعیت دشوار بزرگ قرار داده است. با این حال، ارز دیجیتال در چند روز گذشته شتاب صعودی خود را افزایش داده است.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، Cardano در 18 ژوئن به همان اندازه افزایش حجم را ثبت کرد که نشان دهنده علاقه خرید بیشتر از همه دسته های خریداران است.

مرتبط با

یکی از روندهای مهمی که می تواند به بهبود کاردانو کمک کند، تعلیق اتریوم به عنوان یک امنیت توسط SEC است. این تعلیق نشان می دهد که کاردانو ممکن است از اتهامات مربوط به تنظیم کننده بازار نیز پاک شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید