26.3 میلیون دلار بیت کوین درست قبل از سقوط قیمت تخلیه شد، آیا نهنگ ها چیزی می دانند؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین به پایین ترین حد روزانه 63320 دلار سقوط کرد زیرا سرمایه گذاران صعودی BTC شرط های خود را بر روی بزرگترین ارز دیجیتال جهان کاهش دادند.

بیت کوین در اواسط ماه مارس به 73,798 دلار رسید، اما از آن زمان تا کنون نزدیک به 14 درصد سقوط کرده است و در زمان انتشار با 63,806 دلار معامله شد که 4.15 درصد کاهش داشت. علاقه خریداران به ارزهای دیجیتال پیشرو کاهش یافته است، تا حدی به دلیل افزایش ریسک گریزی ناشی از تاخیرهای مورد انتظار در کاهش نرخ بهره فدرال رزرو.

در آخرین قسمت، داده‌های پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain نشان داد که تقریباً 26.3 میلیون دلار بیت کوین در ساعاتی که منجر به کاهش قابل توجه قیمت شد، تخلیه شد.

این فروش گسترده، احتمالاً فعالیت نهنگ ها، گمانه زنی هایی را در میان ناظران بازار در مورد دلایل و اهداف پشت این حرکت ایجاد کرده است.

با توجه به این زنجیره نگاهیک معامله گر 395 بیت کوین به ارزش 26.3 میلیون دلار را قبل از سقوط قیمت بیت کوین چند ساعت پیش برای فروش در بایننس سپرده گذاری کرد. این معامله گر 536 بیت کوین به ارزش 35.15 میلیون دلار را از 5 آوریل تا 18 آوریل با قیمت 63729 دلار خریداری کرد، سپس در دو روز گذشته آن را به قیمت 66530 دلار فروخت و 1.5 میلیون دلار درآمد داشت.

این حرکت بسیاری از جامعه کریپتو را متعجب کرده است: آیا به اصطلاح «نهنگ‌ها»، سرمایه‌گذارانی که مقادیر زیادی ارز دیجیتال در اختیار دارند، بینشی نسبت به بازار دارند که دیگران ندارند؟

برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که زمان فروش به حرکتی پیش‌بینی‌شده برای سرمایه‌گذاری در رکود قریب‌الوقوع بازار اشاره می‌کند، که نشان می‌دهد معامله‌گران یا سهامداران بزرگ ممکن است بینشی از شرایط بازار داشته باشند. این افراد ممکن است اخبار یا رویدادهای منفی را پیش بینی کرده باشند که می تواند باعث کاهش قیمت شود و بر این اساس برای محافظت از دارایی های خود عمل کرده اند.

فروش معامله‌گر ممکن است واکنشی به شاخص‌های فنی و سیگنال‌های بازار باشد. این نشان می‌دهد که بازیگران اصلی ممکن است به الگوهای نزولی یا سیگنال‌هایی که نشان‌دهنده کاهش بالقوه قیمت بیت‌کوین است، پاسخ داده باشند. در این سناریو، نهنگ ها ممکن است دارایی های خود را به منظور کاهش ضرر یا استفاده از فرصت های تجاری کوتاه مدت فروخته باشند.

صرف نظر از این، دلایل فروش ناشناخته است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید