260 میلیارد شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت از کوین بیس: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حجم روی زنجیره شیبا اینو حجم خارج از زنجیره افزایش یافت. در حال حاضر، حجم معاملات شیبا اینو به 2.6 تریلیون SHIB رسیده است که تقریبا 10 درصد آن متعلق به معاملات کوین بیس است.

طبق آخرین اطلاعات، کیف پول داغ کوین بیس در روز گذشته دو تراکنش بزرگ به ارزش تقریبی 260 میلیارد SHIB را پردازش کرده است. ارزش کل این معاملات تقریباً 402 میلیون دلار است.

ŞIBUSDT
نمودار SHIB/USDT توسط TradingView

فعالیت در صرافی بزرگی مانند Coinbase افزایش یافته است، که ممکن است نشان دهنده افزایش مجدد علاقه یا توزیع مجدد وجوه بین نهنگ ها باشد. از تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای، واضح است که بازار شیبا اینو دستخوش تغییرات قابل توجهی است. در پایین ترین سطح هفته، 47 تراکنش انجام شد، اما تعداد معاملات بزرگ افزایش محسوسی داشت و به 65 رسید.

مرتبط با

افزایش معاملات بزرگ این احتمال را افزایش می دهد که سرمایه گذاران نهادی یا سهامداران بزرگ ممکن است پیش از تغییرات مورد انتظار در بازار عمل کنند. علاوه بر این، حجم معاملات عمده به دلار آمریکا افزایش قابل توجهی داشت.

با حجم 45 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته، مشخص است که بازار شیبا اینو شاهد ورود سرمایه قابل توجهی بوده است. این افزایش حجم نشان دهنده نقدینگی بیشتر و احتمالاً افزایش علاقه سرمایه گذاران است که نشانه خوبی است.

این دارایی در تلاش است تا ارزش خود را در مواجهه با فشارهای بیشتر بازار حفظ کند، همانطور که نمودار فنی SHIB/USDT نشان می دهد که روند نزولی طولانی مدت را نشان می دهد. از سوی دیگر، افزایش اخیر حجم معاملات ممکن است نشان دهنده یک نقطه عطف یا حداقل یک مرحله از ثبات باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید