26 میلیارد ADA خرس های کاردانو را غافلگیر می کند زیرا قیمت بازگشتی حماسی دارد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، که در حال حاضر دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، در مسیر ثبت چهارمین روز متوالی سود خود قرار دارد. از زمان بازگشت از پایین ترین سطح 0.33 دلاری روز دوشنبه، ADA به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. اگر امروز در سبز بسته شود، ADA چهارمین روز درآمد خود را ثبت خواهد کرد.

در زمان نگارش این مقاله، ADA با 4.02 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.40 دلار رسیده است و از 10 رتبه برتر عبور کرده و به بالاترین حد روزانه 0.402 دلار رسیده است. همراه با افزایش قیمت امروز، افزایش عظیم حجم معاملات 24 ساعته به 26.35 میلیارد ADA رسید که نسبت به رقم 17.4 میلیارد ADA در 9 جولای افزایش داشت. طبق داده های IntoTheBlock، تراکنش های بزرگ از نظر پولی به 10.04 میلیارد دلار رسیده است.

تصویر مقاله
نمودار روزانه ADA/USD، ارائه دهنده: TradingView

قیمت ADA همراه با رشد گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال به دنبال کاهش تورم ماهانه در ماه ژوئن در حال افزایش است و باعث تقویت فدرال رزرو برای شروع کاهش نرخ بهره در اواخر امسال می شود.

انتظارات برای ارتقای چانگ نیز در حال افزایش است. Cardano قبل از ارتقاء های اصلی سابقه مثبتی دارد و قیمت ها روند صعودی دارند.

تغییر رویکردهای ارتقاء

ارتقای چانگ امکان انتشار تدریجی عملکرد حاکمیتی را فراهم می‌کند و فرآیند پذیرش و پذیرش را برای افرادی که نقش‌های جدید یا اضافی در حکومت دارند ساده می‌کند و به دو بخش تقسیم می‌شود.

مرتبط با

Cardano به ارتقای Chang تاریخی با انتشار اصلی Node نزدیک می شود: جزئیات

Chang Upgrade 1 ویژگی های حاکمیتی را در Cardano مستقر می کند و فاز بوت استرپ فنی را همانطور که در CIP-1694 تعریف شده است، آغاز می کند. Chang Upgrade 2 CIP-1694 را از مرحله راه‌اندازی فنی حذف می‌کند و با فعال کردن عملکرد حاکمیت کامل روی زنجیره مانند مشارکت DRep و اقدامات حاکمیتی، حذف می‌کند.

نقطه عطف مهمی در جهت فعال سازی هارد فورک چانگ با انتشار Node 9.0 در ابتدای هفته رقم خورد.

به گزارش Intersect، پیرو این نقطه عطف، پارامترها و فایل genesis نهایی مورد نیاز Node 9.01 آماده می شود. پس از آن، از SPOها خواسته می شود که دوباره ارتقا دهند.

هنگامی که شاخص های جرم بحرانی برآورده می شوند، یعنی 70٪ SPO و 80٪ نقدینگی مبادله ای، چانگ احتمالاً اقدام خواهد کرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید