250 میلیون XRP راه خود را از جیب ریپل پیدا کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به لطف گزارش Whale Alert، امروز 250 میلیون XRP از کیف پول ریپل به مکان نامعلومی برداشت شد.

به گفته محقق Bithomp، آدرس گیرنده “rP4X2” ارز دیجیتال محبوب به ارزش 122.5 میلیون دلار در 2 اکتبر سال گذشته فعال شد. فعال سازی با انتقال 70 میلیون XRP به این آدرس انجام شد.

مرتبط با

اکنون این کیف پول تقریباً 270.96 میلیون توکن دارد. در همین حال، 39.5 میلیارد XRP در حساب های امانی ریپل باقی مانده است.

مقصد XRP منتقل شده فاش نشده است، که منجر به گمانه زنی در جامعه می شود. همچنین ممکن است آدرس متعلق به خود ریپل باشد، اگرچه در ابتدا با انتقال از آدرس ناشناس دیگری فعال شده است.

نظریه دیگری نشان می دهد که این می تواند یک کیف پول داغ مرتبط با یک پلت فرم صرافی اصلی باشد. معمولاً، برداشت‌هایی با این اندازه به صرافی‌ها با احتیاط توسط بازار تلقی می‌شوند و اغلب به عنوان سیگنالی از فشار فروش احتمالی تلقی می‌شوند.

نمای قیمت XRP

اما بیایید به نمودار قیمت XRP برگردیم و ببینیم که قیمت ارز رمزپایه محبوب امروز در میان یک انتقال بزرگ سقوط نکرد. در مقابل، مظنه توکن در چند ساعت گذشته بیش از 1.1 درصد افزایش یافته است. XRP در حال حاضر با قیمت 0.495 دلار معامله می شود.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

مرتبط با

این معامله چه تاثیری بر درک قیمت XRP در آینده خواهد داشت؟ این موضوع احتمالاً در روزهای آینده بر بحث های اجتماعی غالب خواهد شد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید