25 میلیون XRP به طور ناگهانی از بایننس خارج می شود زیرا قیمت XRP پشتیبانی قابل توجهی پیدا می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، شاهد کاهش ناگهانی دارایی های XRP با 25.23 میلیون XRP یا تقریباً 13.16 میلیون دلار از صرافی بود. به گزارش Whale Alert، این انتقال به یک آدرس نامعلوم انجام شده است.

مرتبط با

از نظر تاریخی، خروج از بازار سهام به عنوان یک علامت مثبت تلقی می شد. اغلب تصور می‌شود که سرمایه‌گذاران بزرگ دارایی‌های دیجیتالی را از این پلتفرم‌ها خریداری می‌کنند و سپس برای نگهداری ایمن آن‌ها را به کیف پول خود منتقل می‌کنند.

بررسی بیشتر جزئیات تراکنش نشان می دهد که یک آدرس خاص به نام “rDAE53” شروع به انتقال میلیون ها XRP به کیف پول دیگری با عنوان “rfQ9” کرده است. این آدرس مقصد، که در حال حاضر دارای 4.167 میلیون XRP است، در اوایل سال جاری با برداشت از بایننس همراه بود.

نمای قیمت XRP

علاوه بر این، زمان این برداشت قابل توجه XRP با حرکت قابل توجه قیمت ارز دیجیتال همزمان است.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

پس از کاهش از 21 می، به نظر می رسد XRP در حدود 0.51 دلار به ازای هر توکن تثبیت شده است، سطح پشتیبانی کلیدی که از لحاظ تاریخی با افزایش قیمت مرتبط است. مشاهده شده است که حفظ این سطح قیمت در طول تاریخ منجر به افزایش قیمت شده است، در حالی که فراتر از آن منجر به کاهش قابل توجهی شده است.

مرتبط با

علاقه مندان به XRP باید به دقت تماشا کنند تا ببینند آیا این عقب نشینی نشانه ای است که سرمایه گذاران روی افزایش قیمت در آینده شرط بندی می کنند یا می تواند پیشروی یک روند نزولی دیگر برای ارز دیجیتال محبوب باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید