25 میلیون پشتیبانی XRP از بایننس، یک فروش نهنگ دیگر؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP به دنبال برخی از جابه‌جایی نهنگ‌ها که در 24 ساعت گذشته مشاهده شده، در کانون توجه قرار گرفته است. بر اساس داده‌های ردیاب تجزیه‌وتحلیل رمزارز Whale Alert، یک نهنگ 25,419,259 XRP به ارزش تقریبی 13,335,299 دلار را از صرافی بایننس به یک کیف پول ناشناخته منتقل کرد.

نگرانی های نقدینگی XRP

XRP یکی از بحث برانگیزترین ارزهای دیجیتال در لیست 10 ارز دیجیتال برتر با بیشترین سرمایه است. یکی از دلایل این امر این است که قیمت آن با وجود جامعه قوی، حجم معاملات و حرکات نهنگ نسبتاً ثابت مانده است.

مرتبط با

نهنگی که این 25 میلیون XRP را از بایننس منتقل کرد، ممکن است موقعیت خود را در ارزهای دیجیتال تقویت کند. اگرچه رمزگشایی طرح واقعی دشوار است، ممکن است خرید XRP منطقی باشد زیرا چندین هفته است که یک نقطه مقاومت غیرسودآور در 0.6 دلار ایجاد کرده است.

همانطور که داده های Bithomp Explorer نشان می دهد، نهنگ مورد بحث برای اکوسیستم XRP جدید نیست. حساب Whale در نوامبر 2024 در Binance فعال شد و از آن زمان تاکنون تعدادی تراکنش XRP را پردازش می کند.

در حالی که نقل و انتقالات از بایننس یک نشانه مثبت است، نهنگ همیشه XRP را به صرافی های دیگر منتقل می کند، که می تواند یک کانال فروش باشد. همانطور که مشاهده می شود در حال حاضر موجودی این نهنگ 59.328 میلیون است.

اقدام قیمت XRP

اگر نهنگ XRP با ترکیبی از سرمایه 13 میلیون دلاری خرید می کند، ممکن است به این دلیل باشد که قیمت فعلی سکه به عنوان یک تخفیف هنگفت در نظر گرفته می شود. با این حال، انتظارات در حال افزایش است که احتمال خرید XRP همانطور که در چند روز گذشته ثبت شده است بیشتر است.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.5273 دلار، 0.15 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته تغییر می‌دهد تا بر رالی نهنگ تاکید کند، و این، همراه با موارد دیگری که در چند روز گذشته مشاهده شده‌اند، می‌تواند به بازیابی بسیار مورد نیاز این ارز دیجیتال کمک کند. در این زمان مورد نیاز است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید