25 میلیون Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت آیا بازار در پایین ترین سطح است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم گسترده‌تر ارز دیجیتال در زیر آب است و قیمت بزرگترین دارایی‌ها یک‌شبه یک مایل کاهش یافت. مجموع انحلال‌های بازار در 24 ساعت به 171 میلیون دلار افزایش یافت و Dogecoin (DOGE) را به یکی از ارزهای دیجیتالی تبدیل کرد که بیشترین ضربه را خورده است.

ارقام انحلال دوج کوین

طبق داده‌های CoinGlass، Dogecoin در 24 ساعت گذشته 3.09 میلیون دلار نقدینگی داشته است. این رقم، میم کوین با تم سگ را به عنوان سومین دارایی نقدشونده پس از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) قرار می دهد.

مرتبط با

بر اساس داده ها، معامله گران بلندمدت بیشترین ضربه را از رکود سرمایه وارد کردند و در مجموع 2.89 میلیون دلار از این گروه نقد شد. سرمایه گذارانی که کوتاه آمدند مجموعا 193460 دلار را دیدند. مجموع انحلال ها نشان می دهد که بیش از 25 میلیون Dogecoin یک شبه نقد شده است. این عدد ممکن است نشان دهد که قیمت به پایین رسیده است.

این انحلال با کاهش 5 درصدی قیمت DOGE به 0.1191 دلار در 24 ساعت گذشته آغاز شد. با قیمت فعلی، DOGE در حال حاضر در یکی از پایین ترین سطوح خود در ماه گذشته معامله می شود. این روندی است که نشان می دهد ممکن است کف قیمتی شکل گرفته باشد.

در آینده چه چیزی در انتظار DOGE است؟

Dogecoin حرکت قیمت بسیار حساسی دارد که اغلب تحت تأثیر روندهای بازار و فعالیت های صعودی در زنجیره قرار می گیرد. اگر نهایتاً پایین باشد، این احتمال وجود دارد که DOGE شروع به ثبت یک بهبود عمده قیمت از سطح فعلی کند.

مرتبط با

احیای بلندپروازانه قیمت سکه با پیشبرد انباشت نهنگ ها تقویت می شود. علاوه بر این، تمایل خرید صعودی پایدار ناشی از افزایش 111 درصدی حجم معاملات به 673,997,088 دلار نیز می‌تواند کاتالیزوری برای احیای کلی قیمت‌ها باشد.

در کوتاه مدت، هدف قیمت DOGE 0.1745 دلار تعیین شده است که بالاترین سطح ثبت شده در ماه گذشته است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید