افزایش 25 میلیارد دلاری XRP: چه اتفاقی افتاد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حجم معاملات واقعی XRP در 48 ساعت گذشته به 25 میلیارد دلار افزایش یافته است. اما منطق پشت این موضوع روشن نیست. بیایید سعی کنیم همه چیز را از بین ببریم.

از نمودار حجم واقعی مشخص است که افزایش مداوم در معاملات وجود داشته است، اما اخیراً اوضاع واقعاً بهبود یافته است. یک پرش به این بزرگی شما را متعجب می کند: چرا حالا؟ یکی از دلایل این امر می تواند این باشد که بازار در حال خارج شدن از حالت تصحیح است و زمانی که این اتفاق می افتد، سرمایه های بزرگی مانند XRP اغلب به شدت معامله می شوند.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

قیمت XRP در حال بالا و پایین رفتن بود، اما در یک نقطه به سطح بالاتری نسبت به مدتی که بوده است، رسید. این همان چیزی است که سرمایه گذاران آن را “بالاترین سطح” می نامند. این به این معنی است که برای لحظه ای، مردم مایلند بیشتر از آنچه اخیرا پرداخته اند برای XRP هزینه کنند.

سطوح کلیدی که اکنون باید تماشا کرد، حمایت نزدیک به 0.50 دلار است، جایی که قیمت نسبت به قبل برگشت کرده است، و مقاومت نزدیک به 0.60 دلار، که بیشتر شبیه سقفی است که قیمت باید برای ادامه صعود از آن عبور کند.

حالا بیایید کمی در مورد اینکه چرا ممکن است این اتفاق بیفتد، حدس بزنیم. ممکن است سرمایه‌گذاران نسبت به آینده مطمئن‌تر شوند و با وجود اینکه دارایی تحت فشار باقی می‌ماند، XRP بیشتری خریداری کنند.

اگر این روند ادامه پیدا کند، می توانیم شاهد افزایش قیمت XRP باشیم، به خصوص اگر این سطح مقاومت را بشکند. اما مثل همیشه در مورد ارزهای رمزپایه، این یک بازی منتظر و منتظر است. همیشه این احتمال وجود دارد که قیمت ها در جهت مخالف حرکت کنند، بنابراین مهم است که بازار را دنبال کنید.

افزایش ناگهانی حجم XRP می‌تواند به معنای چیزهای زیادی باشد، اما یک چیز مطمئن است: XRP ممکن است در نهایت برای یک بازگشت کامل آماده شود. با این حال، رشد در متریک اساسی لزوماً به معنای افزایش قیمت یک دارایی نیست.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید