25 میلیارد کاردانو (ADA) در 24 ساعت: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ADA با افزایش سریع تعداد تراکنش های بزرگ شاهد افزایش فعالیت بوده است. 25 میلیارد ADA در یک دوره 24 ساعته منتقل شد. فعالیت شناسایی شده در زنجیره با عملکرد قیمت ADA مطابقت دارد و نیاز به نگاه عمیق تری به معیارهای روی زنجیره و تأثیر آنها بر آینده دارایی دارد.

با نگاهی به داده های زنجیره ای، شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد تراکنش های بزرگ هستیم. این معمولاً حرکات قابل توجه کیف پول توسط نهنگ ها یا بازیکنان سازمانی را نشان می دهد. چنین حرکاتی ممکن است به معنای آمادگی برای تحولات بازار صعودی یا نزولی باشد. علاوه بر این، حجم معاملات بزرگ که اخیراً به 27.67 میلیارد ADA رسیده است، شدت این فعالیت را تقویت می کند.

نمودار ADA
منبع: IntoTheBlock

در همان زمان، نمودار قیمت ADA نیز روایتی پر تنش را نشان می دهد. پس از یک دوره نزول، ADA تلاش هایی را برای بهبودی از طریق معاشقه با متحرک نمایی 50 روزه انجام داده است که در حال حاضر حدود 0.5 دلار است، اما نتوانسته است پیشرفت واضحی داشته باشد.

ADA در حال حاضر درست زیر این سطح بحرانی EMA معامله می شود و تمرکز بر این است که آیا می تواند شتاب لازم برای پیشی گرفتن از آن را به دست آورد یا خیر. اگر ADA موفق شود، می تواند با مقاومت بعدی در حدود 0.55 دلار روبرو شود. این افزایشی است که با افزایش فعالیت زنجیره ای همسو می شود. برعکس، شکست در عبور از 50 EMA می‌تواند باعث شود که ADA پشتیبانی را دوباره آزمایش کند. این پایین ترین سطح اخیر است که می تواند به عنوان زمینه ای برای یک تلاش صعودی دیگر باشد.

با توجه به پویایی فعلی، آینده ADA به فعالیت زنجیره ای و افزایش فعالیت خرید در بازار بستگی دارد. متأسفانه، بازار در حال حاضر قبل از اینکه دوباره به سمت بالا حرکت کند، در حال استراحت است. امید است کاهش نقدینگی و نوسانات در بازار با نزدیک شدن به آخر هفته منجر به کاهش قابل توجه قیمت نشود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید