24400 ETH از ICO باستانی با افزایش قیمت شگفت‌انگیز به صرافی‌های بزرگ منتقل شد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اتریوم از ICO 2016 در سه روز گذشته فروخته شد
  • سرمایه گذاران بازار خرسی 13680 ETH را تخلیه کردند

حساب تحلیلی Lookonchain طی سه روز گذشته چندین انتقال اتریوم به سه صرافی اصلی ارزهای دیجیتال را شناسایی کرده است. این انتقال ها توسط پروژه غیرمتمرکز بلاک چین Golem انجام شده است. علاوه بر این، یک نهنگ مسن‌تر دیگر، اما نهنگ کوچک‌تر، ETH خود را به کراکن فرستاد.

اتریوم از ICO 2016 در سه روز گذشته فروخته شد

در نوامبر 2016، گولم یک عرضه اولیه سکه (ICO) انجام داد و 820000 ETH را افزایش داد. طی سه روز گذشته @golemproject 24400 ETH را در Binance، Coinbase و Bitfinex فروخته است.

گولم اتریوم را به یک فیات قابل توجه 72 میلیون دلاری تبدیل کرد. در حال حاضر، این شرکت همچنان دارای 127634 ETH به ارزش 372 میلیون دلار است. زمانی که گولم 820,000 ETH فوق الذکر را جمع آوری کرد، تقریباً 8,364,000 دلار ارزش داشت و ETH در آن زمان 10.2 دلار معامله می شد.

در حال حاضر، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار با 3055 دلار در حال تغییر است که رشدی 29311 درصدی نسبت به سال 2016 دارد.

Golem یکی از اولین dApp هایی بود که در شبکه اتریوم راه اندازی شد. شبکه گولم (GLM) یک پلتفرم منبع باز و غیرمتمرکز است که در حال حاضر مشغول ایجاد یک اکوسیستم برای ارائه قدرت محاسباتی به بخش هوش مصنوعی است. در اصل، این یک بازار P2P است که منابع محاسباتی توزیع شده را ارائه می دهد. توکن‌های GLM می‌توانند توسط کاربران در پلتفرم Golem برای استفاده از منابع محاسباتی رایگان استفاده شوند.

کاربران گولم می‌توانند از منابع خود برای تقسیم وظایف بزرگ به بخش‌های کوچک‌تر و سپس توزیع آن‌ها در ارائه‌دهندگان مختلف استفاده کنند و پردازش موازی را امکان‌پذیر می‌کنند.

مرتبط با

بنیانگذار Dogecoin بیانیه مهمی در مورد بازار کریپتوکارنسی خونین ارائه کرد

سرمایه گذاران بازار خرسی 13680 ETH را تخلیه کردند

@Spotonchain، یکی دیگر از پلتفرم‌های تحلیلی، همچنین به اشتراک گذاشت که اتریوم در 24 ساعت گذشته 7 درصد کاهش یافت و به 3000 دلار رسید و دو نهنگ در مجموع 13680 ETH را در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال آپلود کردند و قطعات اتریوم را تقریباً 41 میلیون دلار فروختند. به گفته منبع داده، کل سود آن از تراکنش های اخیر اتریوم به 20.6 میلیون دلار می رسد.

یکی از معامله‌گران 6440 ETH را به Binance و دیگری 7240 ETH را به Kraken واریز کرد. این معامله گر نزدیک به دو سال این اتریوم را در اختیار داشت. سود تخمینی از این فروش +149 درصد به 12.83 میلیون دلار می رسد.

بر اساس داده‌های صرافی Bitstamp، اتریوم که یک شبه به شدت افت کرد، ضرر ۷ درصدی خود را با ایجاد چندین شمع سبز کوچک و یک بزرگ در نمودار ساعتی جبران کرد.




نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید