با عقب نشینی اتریوم پس از افزایش اخیر، 240000 ETH به صرافی های برتر منتقل شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تقریبا 240000 اتریوم در حال حرکت است
  • تحلیلگر برتر: اتریوم برای 3500 دلار آماده است

پلتفرم اصلی ردیابی ارزهای دیجیتال Whale Alert حداقل نیم دوجین تراکنش بزرگ اتریوم را شناسایی کرده است که در مجموع نزدیک به 240000 اتریوم را حمل می کنند. اکثر این نقل و انتقالات رمزنگاری به صرافی های رمزنگاری پیشرو ارسال شد.

در همین حال، قیمت اتریوم پس از افزایش در اوایل هفته جاری شاهد کاهش اندکی بود اما دوباره شروع به بهبود کرد.

تقریبا 240000 اتریوم در حال حرکت است

ردیاب ارزهای دیجیتالی که در بالا ذکر شد، نهنگ‌های ناشناس را شناسایی کرد که مقادیر زیادی از دومین ارز دیجیتال بزرگ اتریوم را به صرافی‌های رمزنگاری بزرگ مانند Binance، Coinbase و Bitfinex منتقل کردند.

این انتقال ها از 14322 اتریوم تا 83200 اتریوم متغیر بود. دومی از Binance به Binance Deacon Deposit منتقل شد. در مجموع 49999 ETH از یک کیف پول رمزنگاری ناشناس به دیگری رفت. سایرین از کیف پول‌های بلاک چین ناشناخته به پلتفرم‌های تجارت رمزنگاری فوق‌الذکر ارسال شدند.

به طور کلی، اتریوم منتقل شده از ارزش کل فیات 518,691,800 دلار تشکیل شده است.

تحلیلگر برتر: اتریوم برای 3500 دلار آماده است

مایکل ون دی پوپ، تاجر و تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال مستقر در آمستردام معتقد است که اتریوم احتمالاً در ماه های آینده پتانسیل کامل خود را باز خواهد کرد و تبدیل به یک “محرک بازار” شوید. بنابراین تحلیلگر اعتراف می کند که سرمایه خود را به اکوسیستم اتریوم اختصاص داده است.

ون دی پوپ در توییت اخیر خود اعلام کرد که معتقد است اتریوم آماده است تا به سمت 3500 دلار حرکت کند.

از ابتدای هفته، دومین ارز رمزنگاری محبوب بیش از 4.4 درصد رشد داشته است و سکه را به سطح قیمت 2384 دلار رسانده است. ETH نیز در 30 ژانویه پس از رشد عظیم 6.64٪ مشاهده شد. با این حال، پس از رشد امروز، اتریوم 1.30 درصد عقب نشینی کرده است و در حال حاضر با قیمت 2357 دلار تغییر می کند.

امسال، بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال انتظار دارند که ETH به دنبال پیش‌بینی غول بانکی Standard Chartered به 4000 دلار برسد. بانک 23 می را به عنوان تاریخی که در آن این پیش‌بینی به حقیقت می‌پیوندد انتخاب کرد، زیرا این تاریخی است که رگولاتور کمیسیون بورس و اوراق بهادار احتمالاً یک ETF نقطه‌ای اتریوم ارائه شده توسط چندین صادرکننده عمده بیت‌کوین ETF، از جمله بلک راک، را تایید می‌کند.

لارک دیویس توضیح داد که با توجه به تایید احتمالی ETF اتریوم، موسسات مالی شروع به انباشت مقادیر زیادی از ETH و خارج کردن آنها از بازار در انبار سرد خواهند کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید