معمای 2.4 میلیون دلاری شیبا اینو (SHIB) بازار سهام بزرگ ایالات متحده را تکان داد


در اقدامی شگفت انگیز، 139.88 میلیارد SHIB به ارزش 2.42 میلیون دلار از کوین بیس به آدرسی نامعلوم برداشت شد. این تراکنش عظیم که توسط داده های Arkham فاش شد، شامل آدرس “0xA606” بود که هیچ فعالیت قبلی ثبت نشده ای نداشت.

این توکن ها در دو بخش برداشت شدند که اولین انتقال به مبلغ 116.623 میلیارد SHIB و پس از آن 23.26 میلیارد SHIB اضافی بود.

مرتبط با

این برداشت غیرمنتظره توسط یک نهاد ناشناس در بحبوحه فعالیت کم معاملاتی شیبا اینو صورت می گیرد. طی چهار ماه گذشته، SHIB به شدت سقوط کرده است، به طوری که قیمت آن به دنبال کاهش چشمگیر 400 درصدی در ماه فوریه، 62 درصد از 0.000045 دلار به 0.000017 دلار کاهش یافته است. این کاهش منجر به کاهش علاقه به ارز رمزنگاری محبوب میم شد.

""
منبع: هوش آرکام

زمان عقب نشینی سوالاتی را مطرح می کند که انباشت استراتژیک ممکن است در این دوره از اشتیاق کم در بازارها رخ دهد.

برنامه بعدی SHIB چیست؟

از نظر تاریخی، چنین حرکت‌های مهمی اغلب مقدم بر یک مانور برنامه‌ریزی‌شده در بازار است، که به طور بالقوه برای فروش آتی مبتنی بر هیاهو قرار می‌گیرد. علاوه بر این، برداشت‌هایی با این اندازه از کوین‌بیس به‌دلیل اندازه و پایگاه کاربری صرافی قابل توجه است.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

مرتبط با

در حالی که توکن Shiba Inu پس از یک پمپاژ عظیم و نهنگ‌های ناشناخته بزرگ در حال جمع‌آوری مخفیانه میلیون‌ها دلار در توکن فراموش می‌شود، همه نگاه‌ها به نمودار قیمت ارز رمزنگاری محبوب میم است. اولین نشانه های آنچه در آینده در انتظار SHIB است در اینجا ظاهر می شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید