خروج 231 میلیارد PEPE بازار سهام بزرگ ایالات متحده را غافلگیر کرد: صعودی؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صبح یکشنبه، یک نهنگ ارز دیجیتال ناشناخته ۲۳۱.۶ میلیارد توکن PEPE از Kraken به ارزش تقریبی ۲.۹ میلیون دلار خریداری کرد. به گفته Lookonchain، این خرید اخیر به کل دارایی‌های نهنگ 750.34 میلیارد PEPE اضافه شده است که از اواسط مارس به 8.34 میلیون دلار رسیده است.

PEPE، یک ارز رمزنگاری شده میم که از یک قورباغه کارتونی معروف الهام گرفته شده است، از زمان معرفی خود در ماه مه گذشته، موضوع داغی بوده است. این توکن شاهد فعالیت خرید و فروش قابل توجهی از سوی سرمایه گذاران مختلف از جمله بزرگترین سرمایه گذاران بوده است یک سال بعد، این روند همچنان ادامه دارد و معاملات بزرگ همچنان سرفصل خبرها هستند.

مرتبط با

آخرین سرمایه گذاری Whale نشان دهنده اعتقاد قوی به پتانسیل رشد بیشتر PEPE است. این با توجه به دستاوردهای چشمگیر این توکن قابل توجه است. گمانه زنی ها حاکی از آن است که این نهنگ انتظار صعود بیشتری دارد که احتمالاً ناشی از روند صعودی بازار است.

با وجود بازار پرنوسان، فعالیت اخیر شکار نهنگ نشان می دهد که PEPE چشم انداز مثبتی برای خود دارد. این توکن در حال حاضر با قیمت 0.000013 دلار برای هر توکن معامله می شود. این رقم 40 درصد کمتر از بالاترین رکورد خود است، اما همچنان از ابتدای سال تا کنون 1040 درصد افزایش یافته است.

""
تاریخ تبدیل PEPE به USD: CoinMarketCap

جالب توجه است که PEPE اغلب با اتریوم (ETH) هماهنگ است و آن را به یک شاخص بالقوه برای عملکرد ETH تبدیل می کند. این رابطه منحصر به فرد لایه دیگری از علاقه را به ارز رمزنگاری شده محبوب میم اضافه می کند.

مرتبط با

به طور کلی، خرید بزرگ PEPE از صرافی اصلی ایالات متحده یک رویداد قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال است و نشان دهنده چشم انداز صعودی برای توکن مبتنی بر میم است. علاقه مندان بهتر است از نزدیک تماشا کنند تا ببینند آیا شرط بندی این نهنگ کار می کند یا خیر.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید