2.3 تریلیون شیبا اینو در 24 ساعت (SHIB): نهنگ ها کجا هستند؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده های زنجیره ای شیبا اینو به وضوح روند کاهشی را در بین نهنگ ها نشان می دهد. با کاهش حجم تراکنش های عمده نقل و انتقالات، سوالاتی در مورد پتانسیل بازیابی Shiba Inu مطرح می شود.

نمودارها کاهش شدید حجم معاملات بزرگ شیبا اینو را در هفت روز گذشته نشان می دهد. در 24 ساعت قبل تنها 117 تراکنش عمده وجود داشت، در حالی که اوج هفت روزه 285 تراکنش در 18 ژوئن 2024 بود.

این کاهش به این معنی است که فعالان کلیدی بازار فعالیت های خود را محدود می کنند یا دارایی های SHIB خود را می فروشند. همچنین حجم معاملات عمده به دلار کاهش یافت.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

در حالی که تقریباً 2.93 تریلیون دلار معاملات بزرگ در 24 ساعت گذشته انجام شد، بالاترین سطح هفت روزه در 13 ژوئن 2024 به 8.33 تریلیون SHIB رسید. فقدان فشار خرید قوی از سوی سرمایه گذاران بزرگ در روند نزولی حجم معاملات منعکس شده است که می تواند نشانه ای از ضعف قیمت SHIB باشد.

مرتبط با

وقتی نمودار SHIB/USDT را بررسی می کنیم، می بینیم که SHIB زیر میانگین های متحرک مهم معامله می شود که نشان دهنده روند نزولی در بازار است. قیمت به میزان قابل توجهی از سطوح پشتیبانی قبلی، حتی با یک بهبود کوچک، کاهش یافته است. افت زیر 0.00002 دلار اخیراً بود.

اگرچه SHIB در محدوده فروش بیش از حد با RSI در حدود 36 است، برخی از شکارچیان معامله ممکن است علاقه مند باشند، اما احساسات کلی هنوز منفی است. کاهش حجم معاملات عمده و نگرش بدبینانه در میان نهنگ ها نشان می دهد که شیبا اینو در حال حاضر شانس بهبودی محدودی دارد.

SHIB ممکن است در بازگشت به اوج های قبلی مشکل داشته باشد مگر اینکه فعالیت خرید قابل توجهی از سوی سرمایه گذاران بزرگ وجود داشته باشد. بهبود قابل توجه تر مستلزم تغییر در نگرش ها و همچنین افزایش حجم معاملات قابل توجه است. این نشان دهنده بازگشت علاقه از سوی فعالان کلیدی بازار است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید