تغییر 2.2 تریلیون SHIB از رابینهود، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی قابل توجه و غیرمنتظره، 2.2 تریلیون توکن شیبا اینو (SHIB) از رابینهود به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد. این معامله بزرگ توجه جامعه SHIB و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد و همزمان با کاهش 5 درصدی قیمت توکن بود.

داده‌های بلاک چین نشان می‌دهد که اخیراً یک انتقال بزرگ رخ داده است که یکی از بزرگ‌ترین حرکت‌های توکن‌های SHIB در زمان‌های اخیر را نشان می‌دهد. Whale Alert می گوید: SHIB 2,200,000,000,000 به ارزش 39,945,400 دلار از Robinhood به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد.

این انتقال همزمان با کاهش قابل توجه 5 درصدی قیمت SHIB بود. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با 4.79 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00001779 دلار رسیده است که نشان دهنده کاهش گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال است.

با این حال، هیچ رابطه مستقیمی بین انتقال و کاهش قیمت وجود ندارد، زیرا برداشت از صرافی می‌تواند نشانه تمایل به خرید باشد.

مرتبط با

در همین حال، جامعه SHIB پر از حدس و گمان است و در تلاش برای درک دلایل این انتقال مهم است. یک نهنگ ممکن است دارایی ها را برای اهداف امنیتی به کیف پول سرد منتقل کند. این همچنین می تواند یک استراتژی برای ادغام دارایی ها قبل از بازگشت مجدد بازار باشد. از سوی دیگر، می‌تواند نشان‌دهنده افزایش استراتژیک توسط یک بازیگر اصلی در بازار باشد که به طور بالقوه زمینه را برای افزایش قیمت‌ها در آینده فراهم می‌کند.

با این حال، نگاه دقیق تر به تراکنش با استفاده از داده های Etherscan نشان می دهد که این حرکت ممکن است به دلیل تغییر وجوه باشد، زیرا کیف پول خریدار حسابی به نام Robinhood است. کیف پول مورد بحث در گذشته با آدرس های Robinhood تعامل داشت که نشان دهنده یک ارتباط بود.

در حالی که لحظه ای از عدم اطمینان در بازار وجود دارد، همه نگاه ها به سمت روند بعدی قیمت SHIB است، جایی که تمرکز بین 0.000017 دلار و 0.000019 دلار است، با 416.19 تریلیون SHIB در حال حاضر در آنجا معامله می شود.

در همین حال، دنیای کریپتو در حال تماشا و انتظار است، امیدوار است که حرکت بزرگ بعدی شتاب مثبتی را برای قیمت SHIB ایجاد کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید