نهنگ های مرموز 22 میلیون دلار XRP از بایننس خریداری کردند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • آخرین برداشت های XRP از بایننس
  • 30.5 میلیون XRP به Bitstamp رفت

Whale Alert، یک ردیاب بلاک چین معروف که نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می کند، در حال انتشار اخبار دو نهنگ رمزنگاری مرموز با 44 میلیون XRP بین آنهاست.

این معاملات در حالی انجام شد که قیمت XRP اندکی کمتر از 4 درصد کاهش داشت.

دو نهنگ ناشناس 23,037,429 XRP و 20,980,252 XRP از صرافی Binance خارج کردند. ارزش این پشته های رمزنگاری 11550284 دلار و 10603607 دلار در زمان نقل و انتقالات بود.

آخرین برداشت های XRP از بایننس

بایننس اخیراً شاهد برداشت منظم تکه های بزرگ XRP تولید شده توسط نهنگ های ناشناس بوده است. این عملیات همیشه از نظر اندازه کم و بیش مشابه موارد ذکر شده در بالا هستند.

با این حال، داده‌های به‌دست‌آمده از محقق ارز دیجیتال Bithomp با تمرکز بر XRP جزئیاتی را در مورد این تراکنش‌ها فاش کرد. داده هایی که او به اشتراک گذاشته نشان می دهد که کیف پول های ناشناس نیز به Binance متصل هستند. بنابراین، به نظر می‌رسد که مجموعه اخیر میلیون‌ها انتقال XRP چیزی بیش از حرکت‌های داخلی XRP نیست که توسط بزرگترین پلتفرم معاملاتی کریپتو در جهان آغاز شده است.

30.5 میلیون XRP به Bitstamp رفت

Whale Alert همچنین گزارش داد که یک تراکنش بزرگ با 30,350,000 XRP به صرافی بزرگ ارز دیجیتال Bitstamp انجام شده است. این انتقال توسط یک کیف پول ناشناخته انجام شد و در زمان انجام آن 15,920,021 دلار به ارز فیات ارزش داشت.

با توجه به پلتفرم تجزیه و تحلیل Bithomp فوق، این تراکنش توسط یک کیف پول وابسته به غول ریپل لبز آغاز شد. بیت استمپ در میان بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال است که تا اوایل پاییز سال گذشته با ریپل در سرویس پرداخت جهانی موسوم به نقدینگی درخواستی (ODL) همکاری داشت.

اکنون Ripple Payments نامیده می شود، روی RippleNet اجرا می شود و از XRP برای تراکنش های کم هزینه و سریع از طریق صرافی های ارزهای دیجیتال فوق الذکر استفاده می کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید