200 میلیون DOGE: این چیزی است که نهنگ های Dogecoin انجام می دهند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در پنج روز گذشته شاهد انباشت قابل توجهی از Dogecoin توسط دارندگان بزرگ یا نهنگ ها بوده ایم. علی اظهار داشت که نهنگ‌ها از 30 می 200 میلیون DOGE به دارایی‌های خود اضافه کرده‌اند که نشان‌دهنده انباشتگی است.

در همین حال، قیمت Dogecoin از این تاریخ در یک محدوده تثبیت شده است. پس از رسیدن به بالاترین قیمت 0.174 دلار در 26 می، Dogecoin دوباره به معاملات در یک محدوده بازگشت و این روند امروز نیز ادامه دارد.

انباشت Dogecoin توسط دارندگان بزرگ آن چندان شگفت‌انگیز نیست، زیرا نهنگ‌ها اغلب به قصد خرید با تخفیف در دوره‌های کاهش یا تجمیع خرید می‌کنند.

روند انباشت در میان نهنگ‌های Dogecoin در اواخر ماه مه، زمانی که ردیاب‌های داده بلاک چین تراکنش‌های قابل‌توجه DOGE را از کیف پول‌ها و صرافی‌ها مشاهده کردند، قابل توجه شد.

علی گزارش داد که در 31 می، نهنگ‌های Dogecoin بیش از 700 میلیون DOGE در یک دوره 72 ساعته خریداری کردند که در آن زمان 112 میلیون دلار ارزش داشت.

مرتبط با

انباشت زیاد ممکن است نشان دهد که این نهنگ ها یا دارندگان بزرگ با تثبیت قیمت Dogecoin خود را در برابر تغییر قیمت قابل توجهی قرار می دهند.

اقدام قیمت Dogecoin

در حال حاضر، Dogecoin با مقاومت بزرگ بعدی نزدیک به 0.174 دلار مواجه است. علی پیش‌بینی می‌کند که پس از غلبه بر این مانع، DOGE پتانسیل دو برابر شدن را دارد و مقاومت کلیدی بعدی حدود 0.322 دلار خواهد بود.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه DOGE/USD، اعتبار: TradingView

در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin در 24 ساعت گذشته با 2.83 درصد کاهش به 0.157 دلار رسیده است. شکستن زیر SMA 50 روزه در 0.1541 دلار می تواند مزیت کوتاه مدت را به نفع خرس ها کاهش دهد که می تواند منجر به کاهش به سمت 0.14 دلار شود. در همین حال، ادغام یک سناریوی محتمل باقی می ماند و Dogecoin برای مدتی بین 0.18 دلار و SMA 50 روزه معامله می شود.

از سوی دیگر، اگر Dogecoin بهبود یابد، قیمت می تواند نزدیک به سطح 0.174 دلار باشد. یک شکست مداوم می تواند سطح 0.21 دلار را در کوتاه مدت هدف قرار دهد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید