2 تریلیون شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت: آیا شیبا اینو (SHIB) در آستانه عروج است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu اخیراً افزایش قابل توجهی را در معاملات در سطح نهنگ تجربه کرده است که نشان دهنده افزایش احتمالی نوسان است. با این حال، با توجه به وضعیت فعلی SHIB، این تراکنش های بزرگ ممکن است تاثیر قابل توجهی را که بسیاری انتظار دارند نداشته باشند.

وقتی داده‌های ارائه‌شده روی زنجیره را تجزیه و تحلیل می‌کنیم، می‌بینیم که 82 تراکنش بزرگ SHIB در 24 ساعت گذشته انجام شده است که مجموعاً 1.7 تریلیون SHIB است. این با پایین‌ترین سطح فعالیت هفته گذشته مطابقت دارد و نشان‌دهنده عدم تمایل خرید مداوم است. این روند در حجم معاملات منعکس شد که به 40.48 میلیون دلار رسید که بسیار کمتر از بالاترین سطح هفت روزه 223.76 میلیون دلاری که در ابتدای هفته مشاهده شد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

SHIB در اطراف 50 EMA معلق است و سعی می کند از بین برود. باندهای بولینگر معمولاً انقباضی را نشان می‌دهند که نوسانات را افزایش می‌دهد، اما بدون حجم قابل‌توجه ممکن است به حرکت قیمت قابل توجهی تبدیل نشود. هیستوگرام MACD نزولی است که نشان دهنده تضعیف حرکت صعودی است.

مرتبط با

در حالی که معاملات نهنگ قابل توجه است، آنها ممکن است نشان دهنده به هم ریختگی یا ادغام داخلی باشند تا منافع واقعی بازار. این امر از حرکت نسبتاً پایدار قیمت با وجود حجم معاملات بالا مشهود است. فشار خرید مداوم و افزایش حجم معاملات برای SHIB لازم است تا شاهد افزایش قیمت قابل توجهی باشد که در حال حاضر هر دوی این موارد وجود ندارد.

اگرچه افزایش معاملات نهنگ در ابتدا یک شاخص صعودی به نظر می رسید، داده های اساسی نشان می دهد که Shiba Inu در حال حاضر در مرحله یکپارچه سازی قرار دارد. اگر هجوم قابل توجهی از خریداران جدید یا افزایش فعالیت تجاری وجود نداشته باشد، SHIB ممکن است به تجارت خود ادامه دهد. در حال حاضر، Shiba Inu واقعاً به جریان‌های جدید نیاز دارد تا فعالیت‌های بازیکنان بزرگی که قبلاً آنجا بوده‌اند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید