از بنیانگذار شبکه 1inch تا ارزهای دیجیتال جدید: به هیچکس اعتماد نکنید، تأیید کنید | PBW 2023


سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch، تأکید کرد که فرزندخواندگی انبوه به این معنی است که مردم “مسیر غیر حبس” را درک می کنند.

سرگج کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه یک اینچی پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi)، با جوزف هال، خبرنگار کوین تلگراف در هفته بلاک چین پاریس در سال 2023 ملاقات کرد. این دو درباره موضوعات مختلفی مانند محدودیت‌های سرمایه‌گذاری برای افراد عادی و معنای پذیرش انبوه صحبت کردند. مانند و شرکت های بزرگ در حال پریدن به فضای Web3 هستند.

در ابتدای مصاحبه، کونز در مورد آنچه مردم در خیابان ممکن است از نظر فضای وب 3 به آن علاقه مند باشند، صحبت کرد. به گفته مدیر شبکه 1inch، افراد عادی معمولاً بسیار نگران این هستند که پول خود را در کجا بگذارند که آن را از دست ندهد و چگونه با سرمایه خود آن را به دست آورند. اما کونز توضیح داد که محدودیت های زیادی برای سرمایه گذاران متوسط ​​وجود دارد. گفت:

“در حال حاضر، شما به عنوان یک فرد بسیار محدود هستید، یک فرد عادی. شما در محصولاتی که می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید بسیار محدود هستید. […] به عنوان مثال، من از بانک محلی آلمان برای دخترم چند محصول درخواست کردم، اما آنها حتی نتوانستند اوراق قرضه بدهند.

کونز همچنین نسبت به درصدهای بالقوه سود اوراق قرضه ابراز ناامیدی کرد. او افزود: “می دانید، در حال حاضر شما چهار تا پنج درصد برای اوراق قرضه ایالات متحده دریافت می کنید و آنها حتی نمی توانند آن را ارائه دهند.”

سرگئی کونز از شبکه 1inch با خبرنگار جوزف هال ملاقات کرد تا در مورد وضعیت صنعت کریپتو صحبت کند.

در کنار محدودیت‌هایی که برای سرمایه‌گذاران وجود دارد، هال و کونز همچنین در مورد اینکه مردم در حال حاضر فضای کریپتو را درک می‌کنند و پذیرش انبوه از دیدگاه کونز چگونه است، بحث کردند. به گفته یکی از بنیانگذاران 1inch، اگرچه مردم کریپتو را مکانی برای خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال می‌دانند، اما در این فضا چیزهای بیشتری وجود دارد.

او توضیح داد: «ما یک رایانه غیرمتمرکز در سراسر جهان داریم که اکنون می‌توانید برنامه‌هایی را توزیع کنید که هر کسی می‌تواند بدون اجازه از آن استفاده کند.

مرتبط با: Tether CTO در Depeg USDC: “حداکثر بیت کوین از همان ابتدا درست بود” | PBW 2023

کونز در پاسخ به سؤالی از نظر تیمش در مورد چگونگی فرزندخواندگی انبوه، توضیح داد که درک و آموزش افراد برای دستیابی به این مهم کلید خواهد بود. او توضیح داد:

به محض اینکه افرادی را داریم که روش غیر حضانت را درک می کنند، این رویکرد آسان برای تعامل با بسیاری از خدمات مختلف، و همچنین این روش آسان برای پرداخت هزینه یک قهوه با اسکن کد QR و پرداخت با تراکنش اتریوم. سپس از دیدگاه خود به پذیرش گسترده دست یافتیم.»

Kunz با به اشتراک گذاشتن نظرات نهایی خود در مورد مصاحبه، توصیه هایی را برای کسانی که ممکن است تازه وارد DeFi باشند ارائه کرد. “هرکسی که در این زمینه تازه کار است، به کسی اعتماد نکنید. او گفت: “اگر کسی سعی دارد چیزی را به شما بفروشد، به آن اعتماد نکنید، فقط آن را تأیید کنید.” به گفته Kunz، بهتر است قبل از سرمایه گذاری در DeFi یا crypto، مطالعه کنید و از آن مطلع شوید.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *