1inch ارتقاء Fusion را برای بهبود امنیت تجارت و سودآوری راه اندازی می کند


به عنوان یک سیستم معاملات و تطبیق غیرمتمرکز، موتور سواپ 1 اینچی کاربران DeFi را به هم متصل می کند و نقدینگی را برای معاملات کریپتو از طریق سازندگان حرفه ای بازار فراهم می کند.

شبکه 1 اینچی جمع‌آوری کننده مالی غیرمتمرکز (DeFi) یک ارتقای بزرگ – Fusion – را در مورد موتور Swap 1 اینچی اعلام کرده است. هدف ارتقاء فیوژن فراهم کردن مبادلات مقرون به صرفه، ایمن و سودآور برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است.

حالت Fusion در موتور 1 اینچی Swap به معامله‌گران DeFi اجازه می‌دهد تا بدون پرداخت هزینه‌های شبکه، سفارشات را با قیمت و بازه زمانی از پیش تعیین‌شده ثبت کنند. علاوه بر این، ارتقاء شامل بهبودهای شبکه مانند قراردادهای سهام به روز شده و توکنومیک است.

به عنوان یک سیستم معاملات و تطبیق غیرمتمرکز، موتور سواپ 1 اینچی کاربران DeFi را به هم متصل می کند و نقدینگی را برای معاملات کریپتو از طریق سازندگان حرفه ای بازار فراهم می کند. سرگژ کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch، در توضیح هدف ارتقاء فیوژن، گفت:

از آنجایی که کاربران مجبور به پرداخت هزینه های شبکه نیستند، Fusion مبادله های 1 اینچی را به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر می کند، به علاوه یک لایه امنیتی اضافی برای محافظت از کاربران در برابر حملات ساندویچی اضافه می شود.

برخلاف رویکرد متمرکز سنتی، آخرین ارتقا 1 اینچی به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا مبادلات امن و غیرقانونی را انجام دهند که کاملاً بدون مجوز و غیرقابل اعتماد هستند.

بر اساس این اطلاعیه، 1inch نقدینگی نامحدود ارائه می‌کند و از نوع جدیدی از رویکرد تطبیق سفارشات غیرمتمرکز بر اساس مدل حراج هلندی استفاده می‌کند.

حالت Fusion به کاربران اجازه می دهد تا بدون هیچ هزینه شبکه، سکه را در DEX های مختلف مبادله کنند. این ارتقا همچنین به کاربران اجازه می دهد تا زمان اجرای سفارش را بر اساس نیازهای منحصر به فرد خود انتخاب کنند.

علاوه بر این، حالت Fusion از حداکثر مقدار قابل استخراج (MEV) محافظت می کند، که حداکثر مقداری است که می توان از تولید بلوک به دست آورد که از پاداش استاندارد بلوک و هزینه گاز بیشتر است.

در کنار ارتقاء، 1inch برنامه تشویقی تحلیلگر 1 اینچی را راه اندازی کرده است تا به حل کننده ها کمک کند تا گازی را که برای پر کردن سفارشات خود در حالت Fusion صرف کرده اند تا 31 دسامبر 2022 پس بگیرند.

مربوط: 1inch ابزار جدیدی برای محافظت از بازرگانان در برابر “حملات ساندویچی” منتشر کرد

کارشناسان امنیتی بر این باورند که حملات پل همچنان چالش بزرگی برای صنعت DeFi در سال 2023 خواهد بود.

Theo Gauthier، بنیانگذار و مدیر عامل Toposware، به Cointelegraph گفت که پل ها “ذاتاً دارای آسیب پذیری هستند” زیرا به امنیت زنجیره هایی که به آنها متصل می شوند متکی هستند.

در این زمینه، یکی از مهم‌ترین فناوری‌های موجود، اثبات‌های دانش صفر (ZKPs) است که اجازه می‌دهد بدون افشای اطلاعات بیشتر، صحت داده‌ها را تأیید و صحت ثابت کند.


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید