19 تریلیون شیبا اینو مهمترین مقاومت برای تماشا را تشکیل می دهند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) شاهد یک معکوس بزرگ در روند صعودی بود زیرا پیشنهاد آن برای آزمایش مجدد علامت 0.00003 دلار ضربه بزرگی خورد. با کاهش شتاب رشد، ارائه‌دهنده خدمات تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB) به سطح مقاومت کلیدی و حجم قیمت اشاره کرده است.

19 تریلیون مقاومت SHIB شناسایی شد

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده، میانگین قیمت شیبا اینو در 0.000025 دلار با حجم کل 72.96 تریلیون SHIB در این نقطه ثابت بود. در مجموع 5.13 درصد از آدرس های شیبا اینو در این سطح هستند، یعنی 68620 آدرس.

مرتبط با

حرکت صعودی از اینجا با یک سطح مقاومت عمده در محدوده قیمت 0.00003 تا 0.000036 دلار، با میانگین قیمت 0.000033 دلار مواجه است. در این محدوده، در مجموع 140.13 هزار آدرس در مجموع 19.44 تریلیون SHIB تولید کردند. در سفر به سمت بالاترین سطح تاریخ (ATH)، این نقطه مقاومت مسلماً مهمترین نقطه برای تماشا است.

SHIB Money In/Out. منبع: IntoTheBlock

اگر 140000 آدرس انباشته شده در این مرحله سعی کنند “همانطور که پول وارد می کنید” بفروشند، یک نشت متناظر می تواند به طور مداوم ثبت شود. به طور کلی، اکوسیستم شیبا اینو با آدرس های بیشتری در درآمد مشخص می شود.

همانطور که از ITB گردآوری شده است، 827480 آدرس “در پول” هستند که بیش از 61.82٪ از کل اکوسیستم را تشکیل می دهد.

“تفاوت” شیب اینو

در میان آلتکوین‌هایی که بیشترین سرمایه را دارند، شیبا اینو به عنوان یکی از معتبرترین آلت‌کوین‌ها ظاهر می‌شود. این توکن که از ابتدا یک پروژه میم کوین بوده است، به نقاط عطف مهم بسیاری دست یافته است. با ارزش بازار 15.09 میلیارد دلار، SHIB دوازدهمین دارایی بزرگ با قیمت 0.00002557 دلار است.

مرتبط با

با توجه به اینکه اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر از هیجان تایید صعودی ETF اتریوم پشتیبانی می کند، عقب نشینی در SHIB می تواند یک اسلاید موقت باشد. اگرچه هنوز چراغ سبز نشان داده نشده است، اما انتظار می رود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار این تایید را بدهد، بازار را به سمت بالا می کشد و SHIB مزیت پیدا می کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید