182 میلیارد PEPE در یک ساعت چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سکه میم با مضمون قورباغه PEPE افزایش زیادی در ارزش خود داشته است و به طور بالقوه آماده فروش توسط نهنگ های بازار است. PEPE در 24 ساعت گذشته گل سرخ با افزایش بیش از 75 درصدی در دوره هفت روزه بعدی، قیمت آن با 2.15 درصد افزایش به 0.00001654 دلار رسید.

مرتبط با

رالی PEPE سرعت سایر میم کوین ها را تا کنون در این ماه تنظیم کرده است. از نظر تاریخی PEPE همیشه در ماه می روند صعودی داشته است. طبق داده‌های Cryptorank، PEPE می 2023 را با رشد 74.9 درصدی تکمیل کرد. این رقم کمتر از دو برابر 148.2 درصدی است که تاکنون در این ماه ثبت شده است.

این افزایش عظیم به PEPE کمک کرد تا در این ماه به چندین رکورد تاریخی (ATH) برسد. طبق داده‌های زنجیره‌ای، آخرین مورد از این ATH ساعاتی قبل از افزایش قیمت توکن به 0.00001718 دلار منتشر شد. به دنبال این رشد سهموی، پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Lookonchain اشاره کرد که دو کیف پول جدید ایجاد شده 182.7 میلیارد PEPE به ارزش تقریبی 3.1 میلیون دلار را در کمتر از یک ساعت از OKX خارج کردند.

جابجایی چنین مقدار زیادی از PEPE از یک صرافی می تواند یک رای اعتماد باشد، زیرا نشان می دهد که تمایل به فروش کاهش یافته است. در حالی که تعداد کمی از سرمایه‌گذاران به دنبال سود از دارایی‌های PEPE هستند، نهنگ‌های توکن احتمالاً محتاط هستند، همانطور که غلظت دارندگان توکن در IntoTheBlock نشان می‌دهد.

در میان روند صعودی PEPE، توکن دیجیتال در حال حاضر در حال افزایش است آستانه چند ضلعی معکوس با ارزش بازار

مرتبط با

تا زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار PEPE 6.98 میلیارد دلار است، در حالی که ارزش بازار Polygon 7.21 میلیارد دلار است. اگر افزایش قیمت فعلی PEPE با همان سرعت در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت ادامه یابد، نه تنها Polygon بلکه Near، Bitcoin Cash، Tron و دیگران را نیز معکوس می‌کند. اتریوم کلاسیک معکوس شد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید