دارایی های 176 میلیون دلاری Do Kwon مسدود شده است: گزارش


دارایی های منجمد شامل یک مجتمع آپارتمانی، تلفن اداری، چندین خودرو وارداتی و دارایی های مالی مختلف است.

در 10 مه، رسانه محلی Hankyung گزارش داد که دو کوون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل سابق آزمایشگاه های Terraform، دارایی های شخصی بیش از 233.3 میلیارد وون کره (176 میلیون دلار) را به عنوان بخشی از تعقیب کیفری جاری مسدود کرده است.

قاضی ارشد یون چان یانگ از بخش دوازدهم جنایی دادگاه ناحیه جنوبی سئول فروش مجتمع آپارتمانی گالری فورت دو کوون در سول، یک رادیو اداری جدید و تعدادی از خودروهای وارداتی را ممنوع کرد. این دستور همچنین واگذاری دارایی های مالی Kwon مانند اوراق بهادار، سپرده های بانکی و ارزهای دیجیتال ذخیره شده در حساب های شخصی در صرافی های ارز مجازی را ممنوع می کند.

بر اساس قوانین کره جنوبی، مظنونان ممکن است از تصرف عواید یا اموال یک جرم منع شوند تا زمانی که محکومیت آنها مشخص شود. دو کوون در 23 مارس در کشور بالکان مونته نگرو دستگیر شد و متعاقباً به جعل اسناد متهم شد. هم مقامات کره جنوبی و هم مقامات آمریکایی در حال حاضر به دنبال استرداد کوون هستند.

در می 2022، اکوسیستم توکن باینری Terra Luna (LUNC) که توسط آزمایشگاه‌های Kwon و Terraform ایجاد شد، پس از تثبیت استیبل کوین بومی TerraUSD (USTC) منفجر شد و در عرض چند روز حدود 40 میلیارد دلار از ارزش بازار را از بین برد. دادستان های کره جنوبی ادعا می کنند که Kwon وجوه غیرقانونی را از LUNC به بیت کوین (BTC) تبدیل کرده و 314.2 میلیون دلار دارایی غیرقانونی را شناسایی کرده است. در همین حال، دادستان های ایالات متحده، کوون را به هشت فقره کلاهبرداری در ارتباط با ترویج بلاک چین Terra Luna متهم کردند.

مجله: جاستین سان در مقابل. SEC، Do Kwon دستگیر شد، 180M بازیکن بازی Bugged


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید