17 تریلیون شیبا اینو در 7 روز (SHIB): چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu افزایش قابل توجهی در نوسانات نشان می دهد، به طوری که بیش از 17 تریلیون توکن Shiba Inu در هفت روز گذشته جابجا شده است. می‌توانیم انتظار حرکت صعودی را در هفته آینده داشته باشیم، زیرا فعالیت‌های زنجیره‌ای افزایش می‌یابد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

اخیراً معاملات شیبا اینو افزایش یافته است. این به خاطر جامعه فعال و وضعیت میم سکه شناخته شده است. هفته گذشته 17 تریلیون توکن SHIB دست به دست شد و سرمایه گذاران و تحلیلگران را هیجان زده و سردرگم کرد. دلایل متعددی برای این افزایش فعالیت وجود دارد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

چنین فعالیتی اغلب با حدس و گمان در مورد اتحادهای جدید بالقوه و فهرست‌بندی در بورس‌های بزرگ آغاز می‌شود.

اعلان ها و شایعات تاثیر زیادی بر نحوه رفتار بازار و نحوه موقعیت سرمایه گذاران برای تغییرات احتمالی قیمت در حجم معاملات دارند. بر اساس تحلیل نمودار، قیمت شیبا اینو نوسانات قابل توجهی را تجربه کرده است. آزمایش منظم سطوح حمایت و مقاومت نشان دهنده مرحله تثبیت است. این رفتار نشان می دهد که SHIB ممکن است تصمیم مهمی در این مقطع حساس اتخاذ کند.

مرتبط با

اگر قیمت از محدوده فعلی خارج شود، می توانیم روند صعودی یا نزولی قابل توجهی را مشاهده کنیم. مجموعه مهم دیگری از شاخص ها که باید به آن توجه کرد میانگین های متحرک (MAs) است. MA 200 روزه جهت روند بلندمدت را ارائه می دهد، در حالی که MA 50 روزه به عنوان سطح حمایت عمل می کند. SHIB اکنون به این سطوح مهم بسیار نزدیک است.

اگر MA 200 روزه همچنان زیر قیمت باشد، می تواند نشانه ای از روند صعودی باشد، اما اگر کاهش یابد، می تواند نشان دهنده کاهش بیشتر در آینده قابل پیش بینی باشد. داده های مربوط به تراکنش های بزرگ نیز تصویر جالبی را ترسیم می کند.

حجم و تعداد معاملات بزرگ به شدت افزایش یافت و در 5 ژوئن به 161 تریلیون SHIB و 731 تراکنش رسید. بر این اساس، بازیگران اصلی ممکن است خود را در برابر افزایش نوسانات آتی قرار دهند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید