16604 ETH در بایننس توقیف شد زیرا SEC تأیید کرد اتریوم امنیتی نیست


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیروزی اخیر اتریوم در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) باعث افزایش 4.9 درصدی اتریوم در 24 ساعت گذشته شده است. نهنگ هوشمند با استفاده از این مزیت، بلافاصله پس از اعلام این پیروزی، ده ها میلیون ETH خریداری کرد و آنها را از بایننس خارج کرد.

نهنگ بزرگ ذخیره عظیم ETH می خرد

همانطور که توسط @spotonchain analytics گزارش شده است نهنگ تمام این اتریوم را با قیمت متوسط ​​3600 دلار برای هر سکه جمع آوری کرد.

آخرین خرید او چند ساعت پیش خرید 5603 ETH (معادل 19.7 میلیون دلار) بود. این افزایش پس از آن صورت گرفت که SEC برای همیشه تحقیقات خود را در مورد اتریوم 2.0 کنار گذاشت.

تحقیقات SEC اتریوم 2.0 بسته شد

اوایل امروز، آزمایشگاه Consensys ایجاد شده توسط جوزف لوبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، یک پیروزی بزرگ برای توسعه دهندگان اتریوم و کل فضای ارزهای دیجیتال اعلام کرد و بخش اجرای SEC به تیم اطلاع داد که رگولاتور سرانجام تحقیقات خود را در مورد اتریوم 2.0 بسته است.

این بدان معنی است که رگولاتور رسما از اتریوم به عنوان یک امنیت انتقاد نخواهد کرد. به گزارش Consenys می به معنای بسته شدن تحقیقات بود.

در توییت آمده است که این تصمیم برای اتریوم حیاتی است. اما این راه حلی برای بسیاری از توسعه دهندگان بلاک چین، ارائه دهندگان فناوری و سایر شرکت کنندگان در صنعت ارزهای دیجیتال که تحت «رژیم اجرای غیرقانونی و تهاجمی رمزارز SEC» آسیب دیده اند، نیست.

مرتبط با

اتریوم تقریبا 5 درصد افزایش یافته است

با حمایت از تصمیم تنظیم کننده SEC، دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم، افزایش قیمت قابل توجه 4.88٪ را نشان داد.

این افزایش به دنبال کاهش 6.69 درصدی اوایل هفته جاری است. اتریوم تاکنون بازگشتی داشته است، اما این افزایش 5 درصدی با عقب نشینی حاشیه ای کمتر از 1 درصد همراه بود. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت 3541 دلار در حال تغییر است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید