بیت کوین 16.8 هزار دلار اکنون کمتر از همیشه زیر این خط روند اصلی معامله می شود

بیت کوین 16.8 هزار دلار اکنون کمتر از همیشه زیر این خط روند اصلی معامله می شود


قیمت بیت کوین در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک 200 هفته ای خود نسبت به هر مقطعی در تاریخ است.

بیت کوین (BTC) در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک قابل توجهی نسبت به آنچه در گودال سقوط COVID-19 مارس 2020 بود، قرار دارد.

داخل جیک در 4 ژانویه، معامله گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital فاش کرد که واقعاً بازار نزولی فعلی بیت کوین چقدر خارق العاده است.

قیمت بیت کوین نمی تواند به میانگین متحرک 200 هفته ای برسد

بیت کوین نه تنها اکنون زمان بیشتری را کمتر از میانگین متحرک 200 هفته ای خود (WMA) سپری کرده است، بلکه کمتر از هر زمان دیگری در تاریخ است.

با نگاهی به نمودار هفتگی BTC/USD، Rekt Capital تایید کرد که از 4 ژانویه، BTC/USD حدود 37 درصد کمتر از 200 WMA معامله می شود.

او گفت که این “عمیق تر از -31٪ اصلاحی در مارس 2020 است.”

اعداد و ارقام خواندن جالبی را در بازار نزولی ارائه می‌کنند که هنوز شاهد رقیب قیمت بیت‌کوین از پایین‌ترین نرخ‌های قبلی از نظر درصدی از بالاترین سطح تاریخ نیست.

در مارس 2020، بیت کوین به طور ناگهانی در عرض چند روز 60 درصد از دست داد زیرا بازارها به اولین موج عظیم قرنطینه کرونا واکنش نشان دادند.

اما بزرگترین ارز رمزنگاری شده در آن زمان کمتر از دو هفته کمتر از 200 WMA داشت – یک تضاد واضح با سال 2022. BTC/USD در آگوست سال گذشته خط روند مشاهده شده در بازار نزولی 2018 را از دست داد و از آن زمان تاکنون شکست خورده است. برای پس گرفتن آن

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Rekt Capital/ توییتر

S&P 500 با «پایین ترین چرخه مارس» مواجه می شود

وضعیت می تواند بدتر شود.

مطالب مرتبط: با نزدیک شدن قیمت اتریوم به بالاترین حد 3 هفته اخیر، تحلیلگر بیت کوین سطوح کلیدی جدیدی را تعیین می کند

تحلیلگران در حال حاضر روی سه ماهه اول شرط بندی می کنند که تعیین گاوها بیشتر مورد آزمایش قرار گیرد، حتی اگر بیت کوین با قیمتی بالاتر از الان بسته شود.

در همین حال، برای معامله‌گر، سرمایه‌گذار و کارآفرین، باب لوکاس، بازارهای همبسته می‌توانند در سه ماهه آینده شاهد افت کلان باشند.

لوکاس با تجزیه و تحلیل S&P 500 در بازه های زمانی هفتگی، کاهش سال گذشته را از نظر کیفیت کتاب درسی منحصر به فرد توصیف کرد.

“این تمیزترین افت بازار سهامی بود که تا به حال دیدم” گفت دنبال کنندگان توییتر

در این زمان همچنان به کاهش به سمت پایین چرخه ماه مارس اشاره دارد.

نمودار توضیحی S&P 500. منبع: باب لوکاس/ توییتر

کوین تلگراف گزارش داد که بیت کوین از زمان سقوط FTX هم در بازار سهام و هم طلا عملکرد ضعیفی داشته است و درها را به روی چیزی که خوش بینان امیدوارند یک بازی «برخوردار» باشد باز گذاشته است.

اواخر ماه گذشته، دیوید مارکوس، مدیرعامل و موسس شرکت بیت‌کوین Lightspark، پیش‌بینی کرد که «زمستان کریپتو» از سال 2023 پیشی می‌گیرد و حتی از نصف شدن یارانه بلوک بعدی بیت‌کوین پیشی می‌گیرد.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉